Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
SheR|fuL_GaMiNg

[FGL] Reorganizarea Forumului

Recommended Posts

Salutare :)

Am creeat acest topic pentru "Reorganizarea" acestui forum!

Eu vin cu niste propuneri cum am putea reinvia acest forum cum era in vremea 2016-2018 , dupa cum ati observat multe forumuri de gaming au disparut/murit din cauza inactivitatii! Numai cateva forumuri au rezistat sa se tina pe picioare!

Dupa cum vedeti cs 1.6 este mort acuma in prezent jocurile 2019-2020 domina (valorant, among us ,cs go etc..)

Am putea promova acesta comunitatea facand servare  de jocurile mentionate mai sus , de ex SA:MP domina in ziua de astazi ar prinde bine niste servare de SA:MP,CS:GO, GTA V etc..

Si ar mai fi o solutie prin promovarea pe YouTube de cate YouTuberi !

Eu pot ajuta la creearea servarelor in jocurile mentionate mai sus!

Cine este de acord cu aceasta propunere  sa   lase un replay mai jos si i voi da PM in special Admini forumului inclusiv Fondatorul @Syko 

Va multumesc cu stima ; SheR|fuL_GaMiNg | Noi putem schimba comunitatea!

Da, este o idee super ok, am putea chiar si cu un server de cs 1.6, pt ca toata lumea isi permite sa se joace cs 1.6, pt ca unii copii nu isi permit un PC care sa "duca" cs:go sau alte jocuri mai noi sau sunt de acord si cu un server de sa:mp, la care sa lucram cu totii si sa ne concentram pentru popularea lui.

Vreti sa readuceti comunitatea la viata, incercati sa postati tips-uri si secrete pentru Warzone, Valorant, Rainbow Six Siege, si mai nou Cyberpunk. Astea sunt jocuri pe care multi le cauta si unii au nevoie de ajutor, sau cauta un mod de a-si imbunatati gameplay-ul. CsGO incepe sa se stinga, va garantez ca in 2-3 ani o sa dispara .... anticheat-ul e vai mama lui. Abia au mai adus niste playeri cu noua operatiune, nici nu stiu cum se cheama, ca am renuntat la CsGO.

Among Us este funny, si sunt multi care il joaca doar pt fun si sunt multe secrete la jocul ala.