Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
SheRfuL_GaMiNg

[Telefoane mobile] Iphone XR/Huawei P30 PRO

Recommended Posts

În acest moment am un Huawei p20 lite Blue, as vrea să-l vând și sa mai pun diferența și sa îmi iau un IPhone XR sau un P30 PRO. 

As vrea sa vad și părerea voastră despre aceste telefoane +ca Huawei va fi destrămat de către Americani. 

Părerea voastră contează!! 

Acuma depinde și ce faci tu cu telefonul, dacă dorești să faci poze și să ai posibilitatea de a-ți personaliza telefonul, îți recomand Huawei P30 Pro.

1 oră în urmă, Alexandru R. a spus:

Acuma depinde și ce faci tu cu telefonul, dacă dorești să faci poze și să ai posibilitatea de a-ți personaliza telefonul, îți recomand Huawei P30 Pro.

Mi-e, mi-ar trebui un telefon care sa nu se blockeze pentru facebook/Însta și jocuri, dar și cameră 

Pentru ce ai tu nevoie isi face treaba si un Huawei P9 lite si tu vrei 30 pro :)))

Nu stiu de ce am raspuns aici, probabil ca ma plictisesc in moementul de fata. Ma faceti sa rad cand vad ce sunteti in stare sa postati doar sa faceti niste posturi in plus :)) sau habar n am ce urmariti, dar e amuzant. Totusi m am emotionat putin cand ai zis ca parerea mea conteaza 🙄

EDIT: Cand va vad ca voi comparati iphone cu huawei... am intrat unde nu trebuie e clar.

@SheRfuL_GaMiNg Nu prea stiu despre ce este vorba. Am doar un Huawei p20 pro, dar nu stiu frate.

Nu stiu de unde atata siguranta pe voi sa imi dati replica asa si sa va ganditi ca sunt pe dinafara cu subiectul. Daca m-am coborat sa raspund la niste gunoaie de topicuri facute doar de dragul de a fi nu inseamna ca suntem sau ne permitem si anumite chestii.

Vezi ca nu tolerez asa ceva si nu o sa ma opresc in fata unora care nici macar nu stiu sa scrie corect. Nu umpleti forumul asta de gunoaie de topicuri  doar de dragul ca ati revenit voi vezi doamne. Faceti va treaba doar unde trebuie nu va intindeti mai mult decat trebuie ca nu ajungeti nicaieri.

Edited by Twist.

După părerea mea îți poți cumpara un IPhone , cel mai bun sistem de operare este IOS , da , cei drept nu le tine bateria s.a , dar ca rapiditate in accesare de aplicații cât și aspect sunt cele mai bune . Nu m-as întoarce la android , părerea mea . 

Iphone recomand pentru jocuri aplicatii si camera nu e rea la el , Huawei P30 face poze excelente  raman la iphone

1 oră în urmă, Victor a spus:

Iphone recomand pentru jocuri aplicatii si camera nu e rea la el , Huawei P30 face poze excelente  raman la iphone

Și eu m-am gândit la Iphone va fi puțin mai scump dar sper sa merite, va fi primul meu iphone. Mulțumesc tuturor pentru păreri și @Twist. Nu te mai baga dacă nu ști despre ce este vorba! 

Ai destule păreri, ai ce sa alegi, inchid topicul pentru a nu se mai face alte posturi aiurea.

Iar tu Twist ai inceput sa ataci pe toata lumea, lasa omul sa ceara pareri, daca consideram noi ca sunt posturi de gunoi, le vom sterge sau le vom muta in categoria unde isi are locul, adica la Cosul de Gunoi, nu trebuie sa-i ataci, vrei sa-l ajuti, dă-i sfatul de care are nevoie si pe care la cerut omul, nu mai ataca pe nimeni, chiar nu esti in măsură sa critici pe nimeni, ca asa pot spune si eu ca tu acum faci posturi doar de dragul de a face niste posturi in plus si iti place sa ataci omul, nu iti convine, fa o reclamatie, o sesizare ceva.

T/c

Guest
This topic is now closed to further replies.

About Us

Fioriginal.Ro Gaming community

© FiOriginal.ro 2009 - 2020

Important Links

Rules

Important Links

Making a comeback
  • Create New...