Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Adrian

[RESPINS] [Cerere DNS] FURIEN.FIORIGINAL.RO

Recommended Posts

# DNS DORIT:  FURIEN.FIORIGINAL.RO
# IP:   89.40.233.106
# PORT: 27015
# SLOTURI: 32
# HOST: TNI.RO
# TIPUL JOCULUI: Counter-Strike 1.6
# MODUL SERVERULUI:  Furien Classic
# VECHIME SERVER: E deschis din August daca retin bine.
# MEDIA PLAYERILOR PE ZI: In jur de 15  dar serverul a avut o problema si am pierdut in jur de 15  si un boost de 20e...
# LINK GAMETRACKER:   https://www.gametracker.com/server_info/89.40.233.106:27015
# OWNERI SERVER (link catre profilul de pe forum)http://fioriginal.ro/forum/profile/13944-adrian/
# CE SUBFORUMURI VREI LA CATEGORIE:  

REGULAMENT - Sunteti rugati sa il cititi pentru a nu intampina probleme !

ANUNTURI - Aici se vor posta anunturi ce tin de server !

CONCURSURI - Aici se va posta atunci cand este in desfasurare un concurs !

CERERE SLOT - Te-ai saturat sa iti intre altcineva pe NickName ?  Atunci fa o cerere aici !

CERERE ADMIN -  Esti activ si vrei sa ajuti totodata serverul ? Atunci fa o cerere aici !

CERERE UPGRADE - Crezi ca esti destul de activ si capabil pentru functia care o detii deja ?  Atunci fa o cerere aici !

RECLAMATII ADMIN - Crezi ca ai fost neindreptatit cu ceva ? Reclama-l aici !

CERERE SCHIMBARE NICK - Te-ai plictisit de NickNam-ul pe care il detii ? Atunci fa o cerere aici !

BAN-LIST ADMINI - Toti adminii sunt obligati sa posteze aici ban-urile date pe server !

PROPUNERI SERVER -  Vrei sa vezi ceva nou pe server sau nu iti place ceva ? Posteaza-ti propunerea aici !

ABSENTE & RETRAGERI - Toti adminii sunt obligati sa posteze atunci cand absenteaza sau se retrag !

RAPORTARE PROBLEMA - Ai descoperit un bug/problema pe server ? Va rugam postati aici !

ARHIVA - Aici se vor muta orice topic ce incalca regulamentul !

# AI CITIT SI INDEPLINESTI CONDITIILE? (conditiile trebuie citite obligatoriu, dar in caz ca nu sunt citite si cererea este respinsa/serverul este exclus din comunitate, inainte sa cereti explicatii, primul lucru care trebuie sa il faceti e sa va duceti sa cititi CONDITIILE): Da

=====================================================

kifqzwX.png Informatii despre tine:           

- Varsta, localitate, ocupatie si o scurta descriere. Nu ne intereseaza istoricul de la nastere, ci cateva cuvinte despre cine esti tu.
Raspuns: Am varsta de 16 ani sunt din localitatea Tecuci am un comportament ok si sunt descurcaret !

- Provenienta banilor pentru plata hostului. Nu suntem de la politie, dar vrem sa stim sigur ca aveti bani sa platiti si lunile urmatoare.
Raspuns: Din munca  , nu ma bazez pe donatiile serverului !

- O descriere cat mai completa a experientei in domeniul jocului pentru care doriti sa creati serverul. Vrem sa ne asiguram ca viitorii parteneri sunt capabili sa isi administreze serverul. 
Raspuns:  Am o experienta de aproximativ 4 ani !

- Motivul pentru care vrei sa intrii cu serverul in comunitatea FioriGinaL.Ro si nu alta. De cand esti membru, de unde ai auzit de noi, parerea pe care ti-ai facut-o pana acum despre noi.
Raspuns: Doresc sa intru cu serverul pe comunitate deoarece este o comunitate bine pusa la punct  , populata  , veche  si am auzit de FIORIGINAL de pe net si de la prieteni ! Sunt membru de astazi desi stiu de voi de mult timp !

- Prin ce metode ai de gand sa populezi serverul.
Raspuns: Boost , reclame !

- Asteptari de la noi.
Raspuns: Sa ne intelegem  cu totii !

=====================================================

Retrag cererea din unele motive ... daca e voi reveni iara dar momentan nu pot scuzati..

Cand faci o cerere gandeste-te bine inainte sa faci la n comunitati. 

Succes cu serverul si in noua comunitate.

Guest
This topic is now closed to further replies.

About Us

Fioriginal.Ro Gaming community

© FiOriginal.ro

Important Links

Rules

Important Links

Making a comeback
  • Create New...