Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
zickSTR

[Respins] [Reclamatie moderator] zick (PROXY @ FGL)

Recommended Posts

• Numele dvs.: zickSTR
  • Numele moderatorului  reclamat: zick
  • Descrieti pe scurt intamplarea:mi-a zis unu' pe steam ca asta mi-a plagiat numele, stiu ca pentru unii e banal, dar pe mine ma deranjeaza, uitati-va la change name history, pariu ca s-a gandit ca sunt inactiv, si mi-a plagiat numele.
  • Dovada(screenshot/link catre post): @zick
  • Opinia dvs.:Nu esti creativ ma? cer sa isi schimbe numele. 
  • Daca am facut ceva gresit, va rog sa nu imi stergeti topicul, nu sunt la curent!

Dupa parerea mea, nu a plagiat cu nimic. Ar si fi banal sa stai sa te uiti la membri ca sa-ti cauti un nume. :)

Sunt destule nick-uri comune intre ele.

Intelege sefule, a plagiat, mi-am facut contul asta pentru ca aveam admin pe un sv de dr, m-am retras, si-l vad pe asta cu nickul meu, uita-te pe profilul meu omule, mi-a vizitat si profilul! uita-te la change name history si o sa vezi ca ala nu e singurul nick.

Ok. Calmeaza-te! Sa asteptam parerile celorlalti si decizia unui administrator.

Ce am inteles eu: Tu te-ai retras din server-ul de dr unde numai pe cs aveai "zick"... tu pe forum esti, si ai fost mereu zickSTR. Iar tu crezi ca el ti-a plagiat numele fix ca te-ai retras tu...  

Daca vine un user nou cu numele Dubstep, sau Trap, sau ceva ce are legatura, inseamna ca ma plagiaza? Nu! Asa si el, poate ii place numele Zick :-?  Poate si mie imi place si o sa imi pun Zick&T . Nu cred ca va afecta pe cineva.

Din punctul meu de vedere este o reclamatie inutila :-??, iar zick nu a facut nimic gresit.

Deci zickSTR a fost admin pe unul din serverele de dr, a jucat pe server o lungă perioadă de timp cu nick-ul "zick" și era destul de cunoscut. Pe el îl deranjează că Dexen și-a schimbat numele deoarece câteva persoane de pe steam i-au confundat. 

Acum serios, puteai pur și simplu să vorbești cu el și sigur s-ar fi găsit o soluție.

Reclamația este inutilă. 

Ahahahahah? WTF my friend?
Ce plagiat copilule ca nici nu te cunosc macar,am pus numele zick ca asa imi place,cind nu o sa-mi mai placa o sa-l schimb ca toata lumea ma stie nu doar cu "ZICK",fratiwer stai calm,nu m-am dat drept tine sa-ti fur identitatea...
Nu raspund la pm? Daca te uitai bine nu am fost activ 1 zi intreaga.
Nu te agita asa tare
@four. te rog sa-mi schimbi nick-ul in "PROXY @ FGL" (-100 reputatie )ca sa-i facem pe plac omuletului si poti da t.c sau sa faci ceea ce crezi ca e mai bine dupa parerea ta
EDIT: Ti-am vizitat profilul inainte sa-mi schimb nick sau dupa nu mai tin minte,dar inainte ti-am vizitat profilul ca sa vad daca nu mai are acest nick ca sa fiu sigur cum sa-l schimb. @zickSTR

Edited by zick

erai flapjack, te tin minte omule, toata ziua iti schimbai numele, nu ca ti-a placut numele zick. Sa cred ca nu ma stii, da?

Acum 5 minute, zickSTR a spus:

erai flapjack, te tin minte omule, toata ziua iti schimbai numele, nu ca ti-a placut numele zick. Sa cred ca nu ma stii, da?

Eram FlapJack? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Bai tu esti penal,eram FlapJack,ryder,dexen,shock,proxy,faker,ramjex... sa-ti mai zic cum eram?
Imi pun numele care imi place fara sa ma dau drept cineva
Astept raspunsul lui @four. fara sa mai zic ceva

Acum 1 minut, zick a spus:

Eram FlapJack? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Bai tu esti penal,eram FlapJack,ryder,dexen,shock,proxy,faker,ramjex... sa-ti mai zic cum eram?
Imi pun numele care imi place fara sa ma dau drept cineva
Astept raspunsul lui @four. fara sa mai zic ceva

nu ca-s penal, te cunosc dupa acest nick, si macar recunoaste, nu ti-a venit in cap acest nick, sunt 2 optiuni. Ti-ai adus aminte de mine, adica de nick, ori mi-ai vizitat profilul, ma vezi inactiv, desigur ca stii ce urmeaza. sanatate.

Numele de pe server nu au treaba cu cele de pe forum.

Tu ai numele zickSTR, iar el avea doar zick. Doar jumatate din nume era asemanator, nu tot. Nu e ca si cum tu ai avea zick. si el zick sa nu va poata diferentia userii.

Acum ca si-a schimbat numele tocmai din acest motiv, ca nu te multumeste faptul ca el probabil a folosit un nume pe care si tu l-ai folosit in trecut - acum fiind pe ipb, nu mai avem istoricul de pe phpbb si nu pot cauta informatiile - totul este ok. Si legat de steam, nu vad ce treaba are cu forumul, el si asa nu avea numele zick pe steam.

Repet, nu avea nicio legatura numele zick cu numele zickSTR si avea tot dreptul sa-l foloseasca.

Topic inchis.

Guest
This topic is now closed to further replies.

About Us

Fioriginal.Ro Gaming community

© FiOriginal.ro 2009 - 2020

Important Links

Rules

Important Links

Making a comeback
  • Create New...