Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Sign in to follow this  
Quba # JusTPlay

[JB] [ACCEPTAT] [Reclamatie] WTF Vlad

Recommended Posts

Numele Tau : pH # JusTPlay

Numele Admin : [WTF]Vlad

Motiv : Spam reclama

Data / Ora : 26.02.2016 / 23:15

Dovada : fNq8Kvm.jpg

Martori : bU||d0g,K3nt, si altii

Pro, nu e prima data cand face reclama...

Mie imi dadea exterminate....

Nu mai am dovezile ca mi-am reinstalat win.

Pro...se crede superior pt ca a donat. Da kick in prostie si pune muzica in timpul comenzilor. Remove Vlad

Edit: Cand i-am zis ca e voie doar o melodie pe runda, a zis ca "unde scrie?" , i-am spus ca in regulament si a zis "da cine citeste regulamentul?" (JustPlay e martor la chestia asta)

scuzatima va rog ca ma bag ca nu am dreptul. unu la mana da recunosc. am intrat ct fara fw dar mai bine sa intre altu care face fk? si nu da comenzi daca am intrat stiu ca am dat comenzi caterinca? da cand sunt admini on da si e dispozitie mai asa.. pe sv de mormantare mai disting atmosfera sa se mai rada..daca tu nu stii sa apreciezi o gluma fix problema ta . doi la mana? vrei cartile pe fata? ne astepti pe skype?=)) pentru ce sa ne ceri wall si aim? mai stii cand m-ai sunat si mi-ai cerut aim si wall? si am zis ba vlad nu ma ca te prind astia si pierzi ranku ai zis ca te doare-n p**a imi pare rau ca nu te-am filmat na astea is cartile pe fata.:* scuzati din nou pentru post

PRO m-a amenintat ca imi da ban si a dat extend map de 4 ori. Cand mai era 1 minut el mai baga 5 minute si asa pana cand am schimbat eu mapa.Nu merita adminul la ce comportament are.

Ma, tu nu gandesti rational. Erai AFK , de asta ai luat kick, ce te oftici? Daca ara cumva sa nu fii AFK si sa iti dea kick , mai ziceam si eu ... Si ma injuri in toate modurile posibile. Facusem niste snapshot-uri, dar nu stiu de ce , nu mi s-au salvat in cstrike. Nici nu prea stii ce-i cu tine. Cat despre respectat, atata timp cat tu nu respecti o persoana , nu te astepta ca ea sa te respecte pe tine. Tu crezi ca toata lumea e la dispozitia ta?! Daca ai fi fost mai cu capul pe umeri ...

PRO REMOVE

Pana acum i-am tinut partea.Era de treaba cat avea rank 2, nu era asa puternic , nu donase si nu se dadea mare.De cand are r4 apoi r6+vip , deja o da in nesimtire.Ii dau kick ca-i afk,se intoarce si imi da kick si zice "de ce dai kick" de parca eu as fi vinovat.Odata mi-a dat exterminate (stie si magic chestia) ca i-am dat si eu pe un motiv destul de bine intemeiat.Isi face dreptate singur, n-are experienta.A facut odata la unu 0 ss si dupa mai si spune "da pozele" si nici macar nu-i da vreun contact.Scuze , REMOVE

Guest

Cum distingi tu "atmosfera" ? Niste copii , la fel ca tine te spameaza sa bagi melodii in timpul comenzilor (poate) .. asta nu e ceea ce numesti tu.. iar din cate am auzit , iar unele am si vazut.. pro pentru remove.

Ba , nu va luati de el , ca moare de inima , lasati-l mai usor .

Ia zi ba , de ce faci ba reclama la alte servere ma , zi ba ca te tai sa cada serverele la care ai facut reclama .

O gluma proasta .

Pro , suspend vreo 2 , 5 ani .

stiu,n-am voie sa scriu aici dar cui ii pasa de acel server ?? si cine a intrat pe acel server si nu e cum sa plece toti playerii de pe server

Eu as da remove la toți penibilii astia care nu au habar să folosească o comanda calumea. 3/4 nu sunt capabili să dea un gag pentru spam sau pentru limbaj vulgar sau să se uite pe un codat. Nu, dom'le, ei au functia doar să intre ct si sa facă pe șmecherii. Sugerez un wipe la lista de admini si recrutarea unor playeri care nu stau degeaba.

La 29.04.2016 la 9:33, AndreiXD a spus:

Eu as da remove la toți penibilii astia care nu au habar să folosească o comanda calumea. 3/4 nu sunt capabili să dea un gag pentru spam sau pentru limbaj vulgar sau să se uite pe un codat. Nu, dom'le, ei au functia doar să intre ct si sa facă pe șmecherii. Sugerez un wipe la lista de admini si recrutarea unor playeri care nu stau degeaba.

Un fost fondator de elita :)

Pro remove.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About Us

Fioriginal.Ro Gaming community

© FiOriginal.ro

Important Links

Rules

Important Links

Making a comeback
  • Create New...