Jump to content

[PS] [Redeschis] [Portofoliu] Fairy Tail

Fairy Tail
 Share

Recommended Posts

Acum 1 oră, Shadow. a spus:

Chiar daca nu iti pasa, eu imi spun parerea.

La prima, efectele sunt foarte bune insa ai stricat-o cu rama aceea.
La a 2-a nu imi place stokul insa .. ti-a iesit binisor textul.
La a 3-a nu inteleg nici stokul ce reprezinta, nici textul.

a 3 a fost o cerere de pe alt com , si am luat stock findca mi-a placut stockul care e astafzcqhFQ.jpg

alt ceva ZRQNeFr.jpg

Acum 3 ore, WiZzArd ARTS a spus:

Dupa un an de pauza , nu cred ca e rau . Si pe langa nu imi pasa ce credeti voi ! 

KvBdfLw.jpg1KCFhm6.jpg

Imi place ideea asta la text , dar, din pacate nu ai lucrat bine textul.

Blurezi prea mult imaginile si le strici claritatea. Adauga un sharpen si schimbi opacitatea daca e nevoie si vezi cum iese :-?

La 15.07.2016 la 22:19, SPEED ;o a spus:

Imi place ideea asta la text , dar, din pacate nu ai lucrat bine textul.

Blurezi prea mult imaginile si le strici claritatea. Adauga un sharpen si schimbi opacitatea daca e nevoie si vezi cum iese :-?

Stiu ce am gresit , puneam pre multe baga si gradien si curves si alte pe langa ele cum am vazut la un tutorial dar e prea mult pentru orice imagine si imi ieseau ca dracu dupa ce am inceput sa le fac dupa cum imi aminteam da mai merge 

On 8/12/2016 at 0:39 AM, WiZzArd ARTS said:

=)) nu mai spune , alea l-am facut asa ca nu aveam chef de nimic dati tu seama cat de bine am incercat sa le fac =))

Unii nu stiti sa acceptati critica cu vorba buna. Daca tot esti bun, fa ceva frumos de fiecare data :) .

Eu zic că un portofoliu îl deschizi ca să îți primești atât păreri pozitive cât și negative.

Dar din cate văd părerile negative supără foarte mult, și sunt tratate ca niște jigniri nu ca niște sfaturi.Csf n-ai csf!

ON: Textul tău este același și foarte simplist, iar ca și watermark pui textul cu greu doar dacă imaginea este de culoare deschisă, cel mai bine pe ALB.

• 3 weeks later...
La 8/22/2016 la 2:19, HuGGo a spus:

Eu zic că un portofoliu îl deschizi ca să îți primești atât păreri pozitive cât și negative.

Dar din cate văd părerile negative supără foarte mult, și sunt tratate ca niște jigniri nu ca niște sfaturi.Csf n-ai csf!

ON: Textul tău este același și foarte simplist, iar ca și watermark pui textul cu greu doar dacă imaginea este de culoare deschisă, cel mai bine pe ALB.

De obicei eu unu nu vad rostu sa spui ca nu sunt reusite daca nu stii stilul meu de lucru ... findca la nici unu nu o sa ii iasa la fel imagine sau nu gandeste la fel sa fie "perfect" fiecare face dupa cum poate si stie .. 

Ma uitam la niste tutoriale pentru blur sa vad ce ar mai trebui sa fac , m-am luat dupa un tutorial . Si ghici la ala arata cumva si cand salvai era foarte neclara.

Edited by WiZzArd ARTS