Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Audy

[Bancuri & Zicale] Bancuri fara categorie

Recommended Posts

- Adam si Eva se plimbau prin Paradis. Eva intreaba: - Adam, ma iubesti? Adam rabufneste: - Am vreo alternativa?!? :))

Jake tragea sa moara. Sotia lui sedea langa el. El Deschise ochii si spuse cu vocea slaba...."Am ceva sa iti marturisesc". "Nu e nevoie" raspunse ea. "Ba nu, insist! Vreau sa mor impacat. Sa stii ca m-am culcat cu sora ta, cu prietena ta cea mai buna, cu prietena ei cea mai buna, si cu mama voastra" . "Stiu! - spuse sotia – acum odihneste-te...si lasa otrava sa isi faca efectul" :))

10 penisuri intra intr-o banca si incep sa tipe: - Toata lumea mainile sus, acesta este un jaf! In timp ce bagau ei banii in saci intra un vibrator pe usa , la care unul din penisuri se uita la cealalalt si zice: - Sa-mi bag picioarele …. Robocop !!!

O tanara se adreseaza vanzatoarei de la un magazin de cosmetice: - As dori ca barbatul meu sa imi acorde mai multa atentie. Aveti cumva un parfum care miroase ca un computer? =))

- Super tare mi se pare acest banc.

Dua maicute se duceau intr'o noate cu masina nu stiu unde :)))

Deodata le sare un vampir pe capota Una dintre maicute ii zice ceileilalte

-Claxoneaza..claxoneaza poate o sa plece vampiru'

A claxonat dar nu a plecat..

Dupa asta ii zice da'i cu stergatoarel poate pleaca...

Tot nu a plecat intr'un final cand aproape intra'se in masina vampiru' ii zice sa incerce cu crucea la care maicta deschide geamu' si zice:

-Date jos in crucea m*ati :)))))))

Condamnatul este adus în camera de execuţie. Priveşte scaunul electric de care sînt legate tot felul de fire şi întrebă:

- Cum se cheamă drăcovenia asta?

Directorul închisorii îi răspunde:

- Nu-ţi bate capul cu întrebări, o să te punem imediat la curent.

Un tip intra in farmacie si cere un pachet de prezervative.

- Ce numar doriti? Intreaba farmacista.

- Sant pe numere? Habar nu am ce numar ar fi bun.

- Luati tabla asta cu gauri de diferite marimi si mergeti la toaleta sa vedeti.

Dupa minute bune tipul revine.

- Ei ce numar sa fie? Intreaba farmacista.

- Da-le dracului prezervative, cat face tabla?

Presedintele tarii face o vizita unei fabrici. Directorul fabricii, foarte incantat, ii face cunostinta cu cei mai buni ingineri si maistri pe care ii are. Presedintele spune:

- Eu de fapt am venit sa ma intalnesc cu Gigi de la scularie.

Directorul mirat:

- Il stiti pe Gigi de la scularie?

- Suntem prieteni buni.

Il cheama pe Gigi de la scularie, care sta de vorba cu presedintele 2 ore. Dupa ce pleaca presedintele, direcorul il intreaba pe Gigi:

- De unde te cunoaste ma, presedintele?

- Pai eu sunt prieten cu multa lume. Si Papa de la Vatican ma cunoaste.

- Du-te ma...

- Daca nu ma credeti, mergem la Vatican.

Merg astia doi la Vatican. Acolo era plin de lume. Gigi ii zice directorului:

- Asteptati aici, eu ma duc la balcon langa Papa si o sa va fac cu mana.

Se duce Gigi la balcon, se imbratiseaza cu Papa si ii face cu mana directorului.

Un grup de turisti trece pe langa director si il intreaba:

- Auzi? Cine-i ala care se imbratiseaza cu Gigi de la scularie?

Ion creste intr-un oras mic si-apoi se muta la Bucuresti pentru a urma facultatea de drept. Decide sa se mute inapoi in orasul natal si sa isi deschida propriul birou de avocatura, insa afacerile ii mergcam greu la inceput. Intr-o zi, vede un om apropiindu-se de usa biroului. Fiind primul sau client doreste sa ii faca impresie buna.

Cand acesta ajunge la usa, Ion ridica rapid receptorul telefonului si incepe, facandu-i semn cu mana sa intre:

- Nu. In nici un caz. Spune-le idiotilor ca nu ma voi opri pana nu primesc un miliard despagubire. Da. La tribunal am sedinta maine.

Spune-i procurorului general ca am timp sa ma intalnesc cu el numai saptamana viitoare candva.

Si continua asa pentru vreo cinci minute. Omul asteapta cu rabdare pana Ion termina. Acesta pune jos receptorul si se intoarce catre noul venit.

Imi pare rau ca v-am facut sa asteptati. Sunt foarte ocupat. Cu ce va pot ajuta?

Am ras la bancul asta...

3 studenti la un examen oral:unul destept foc,altul mediu,iar al treilea tamaie...

Intra primul si dupa cateva minute iese zambind.Ceilalti doi curiosi:

-Si,cum a fost?

-Ca de la profesor la profesor,raspunde el mandru.

Intra si al doilea si iese multumit.

-La tine cum a fost?

-Ca de la profesor la student

Era timpul sa intre cel tamaie. Dupa scurt timp iese:

-Ia zi,cum te-ai descurcat?

-Pai a fost ca de la preot la preot..

-Cum asa?

-El ma intreba,eu ma inchinam;eu ii raspundeam,el se inchina.

Un tip intra in farmacie si cere un pachet de prezervative. - Ce numar doriti? Intreaba farmacista. - Sant pe numere? Habar nu am ce numar ar fi bun. - Luati tabla asta cu gauri de diferite marimi si mergeti la toaleta sa vedeti. Dupa minute bune tipul revine. - Ei ce numar sa fie? Intreaba farmacista. - Da-le dracului prezervative, cat face tabla? :))

Se duce tiganca in piata..si mai avea ceva banuti pe toti sufletu si vede o lingura de lemn frumos ornamentata da bani si o cumpara..cand ajunge acasa tiganu lichnit de foame o intreaba :

Na ce-ai cumparat din piata ?

Tiganca i arata lingura de lemn

La care tiganu .. Dapoi sht**n g**a noi nu avem ce manca si tu cumperi mobila? :))

O barza cu un batranel in cioc.

Intreaba batranelul:

-Auzi, nu crezi ca ne-am ratacit?

EA: Iubitule,ma uit in oglinda si vad o femeie grasa si ridata,am urgent nevoie de un compliment...

EL: Ai o vedere excelenta ! :)))

Era un om si vroia sa scape de cainele lui asa ca se duce la doua strazi distanta si il lasa acolo.Dupa o ora ajunge cainele acasa asa ca stapanul il duce in celalalt cartier dar din nou peste 2 ore iar ajunge cainele acasa.Stapanul nervos ia cainele il duce departe si o ia la dreapta la stanga la dreapta la dreapta la stanga si il lasa acolo.Dupa 2 ore suna telefonul acasa si de acolo se aude :

-Sotie cainele e acasa?

-Da

-Da`mi`l la telefon ca m`am ratacit

=)))))

Eram in discoteca…dansam..Si ghici cine vine langa mine?… (Gutza frate) Ma gandesc cum sa ma bag in seama fara sa par un manelar infect … si-mi vine-n cap numele lui… Linguraru …il caut prin Recycle Bin…ii recunosc poza. Ii umblu pe profil. Si vad ce-i place. Ghici ce ? Maneaua frate… Ce fac.. Soptesc ” Bai ce-ar merge o manea acuma” cat sa ma auda. Bai si scoate acordeonu…latram amandoi … imi ia banii….Ne imprietenim si pe Facebook.. :)) tare rau

-Auzi Nae, nevasta-mea s-a dus la dentist si de frica i-a zis ca mai bine face un copil, decat sa-si scoata o masea.

- Si ce i-a zis dentistul?

- Hotarati-va doamna, ca sa stiu cum aranjez scaunul...

Bula iese dintr-o farmacie cu o multime de prezervative. Arunca unul jos si-l stolceste, arunca al doilea, si-l stolceste.

- Ce faci Bula, ai innebunit?

- intreaba Nae.

- Las� ca stiu eu! Asa m-am lasat si de fumat.

:))))...

Invartindu-se cu treburi prin casa, Maria nu are timp sa-l observe pe lon, sotul sau, care oprit din cititul ziarului o urmarea cu un zambet pe buze.

La un moment dat cand femeia curata aragazul si se afla cu spatele la el, acesta ii spune:

- Ai un fund mare cat o betoniera!

Femeia se rusineaza putin, dar nu scoate un cuvant si se hotaraste in sinea ei ca i-o va plati cu varf si indesat.

Seara, la culcare, se intoarce cu fata la perete si nici nu-l baga in seama pe Ion.

Nerabdator, barbatul incepe sa-i mangaie fundul.

Nervoasa, sotia lui se intoarce si-i spune:

- Crezi ca pentru doua pietricele atat de mici dau drumul sa functioneze o betoniera atat de mare!?

Capciunica mea :x:X:X:X is typing...

Capciunica mea :x:X:X:X:

Bubulina se duce la doctor si se plange ca-i tare nervoasa.

- Maritati-va, ii zice doctorul.

- Sunt maritata.

- Atunci, luati-va un amant.

- Am unul!

- Luati doi...

- Am!

- Trei...

- Am!

- Aoleu, dumneata esti bolnava.

- Dati-mi scris, domnule doctor, ca lumea zice ca-s curva

'[nu are legatura cu nevasta lu acm]

Dupa 25 de ani de casatorie, intr-o zi barbatul o priveste pe sotie si-i spune: - Iubito, acum 25 de ani stateam cu chirie, aveam o masina ieftina, dormeam pe o canapea si ne uitam amandoi la un televizor alb-negru cu ecran de 51 cm, dar in fiecare noapte adormeam alaturi de o blonda sexy de 25 de ani. Acum avem o casa mare, doua masini bune in garaj, un dormitor cu un pat mare, un TV color cu plasma cu diagonala de 126 cm in living... Dar acum adorm in fiecare noapte cu o femeie de 50 de ani langa mine in pat...Draga mea, cred ca ai o problema!Sotia, femeie inteleapta, ii zice : - Dragule, tu du-te si cauta-ti o blonda sexy de 25 de ani si iti promit ca eu ma voi ocupa ca tu sa stai din nou cu chirie, sa conduci o masina ieftina si sa dormi pe o canapea...

Doi cowboy intr-un bar: -Ma, vezi tu pe cowboyu ala cu palarie maro? -Care ma, ca toti au palarie maro? -Ala cu vesta de piele! -Care ma, ca toti au vesta de piele? -Ala cu manusi si cu doua pistoale! -Care ma, ca toti au doua pistoale si manusi? (scoate acesta pistolu si ii impusca pe toti cu exceptia unuia. -Ala, ma! -Da, ce-i cu el? -Ala-i dusmanu meu de moarte...

Doi cowboy intr-un bar: -Ma, vezi tu pe cowboyu ala cu palarie maro? -Care ma, ca toti au palarie maro? -Ala cu vesta de piele! -Care ma, ca toti au vesta de piele? -Ala cu manusi si cu doua pistoale! -Care ma, ca toti au doua pistoale si manusi? (scoate acesta pistolu si ii impusca pe toti cu exceptia unuia. -Ala, ma! -Da, ce-i cu el? -Ala-i dusmanu meu de moarte...

Foarte tare !!!!!! :lol: