Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Alex

[FGL] Reorganizare Forum

Recommended Posts

Salutare,

Ce spuneți să reînviem puțin forumul? Suntem pe “piața” gaming-ului încă de prin 2009, este păcat ca totul să moară așa. 

Am văzut recent o inițiativă super interesantă luată de unul dintre membrii și am rămas surpins că încă sunt membrii care își dau interesul.

În alta ordine de idei, orice reorganizare începe si cu un staff nou, bine, nu chiar atât de nou, dar în momentul ăsta avem nevoie de super mult ajutor deoarece tot timpul nostru este mâncat în procent de 98% de job-uri.

Prin urmare, avem nevoie de următorii:

• 2 administratori alături de sea si qrs 

• 6 moderatori globali

• 2 designeri

Puteți “aplica” chiar aici, vreau să știu dacă ne sunteți alături.

*Pentru pozitia de administrator astept in PM motivul pentru care vreți și ce credeți că vă recomandă pentru post.

Tot la administrator este de menționat că în prima lună veți avea accesele unui moderator global până văd eu sau unul dintre colegii mei că vă descurcați.

Vă aștept în număr cât mai mare!

Avand in vedere ca am timp liber acum, poate ajut si eu, cu forumu asta am crescut(cine cunoaste) :)))

Salut! Sunt prezent si sunt gata sa ma reintorc pe aceasta comunitate! Sunt din 2015 aici, si as dori sa devin un Moderator Global. Am timp suficient sa ma tin de treaba pe acest forum.

Acum 25 minute, Water a spus:

Salut! Sunt prezent si sunt gata sa ma reintorc pe aceasta comunitate! Sunt din 2015 aici, si as dori sa devin un Moderator Global. Am timp suficient sa ma tin de treaba pe acest forum.

Esti din 2016 vad pe com, din ce am mai vb si pe insta pari un baiat calm, de trb si serios, asa ca iti dau o șansă, pune te pe posturi, succes cu noul grad, next.

Eu pot ajuta cu aducerea a doua sv si cu orice este posibil din partea mea, sunt de mult timp in com am fost designer si as dori cu gradu de administrator sau moderator global nu conteaza care cat timp va pot fi de ajutor . 

Edited by Fairy Tail

1 oră în urmă, Fairy Tail a spus:

Eu pot ajuta cu aducerea a doua sv si cu orice este posibil din partea mea, sunt de mult timp in com am fost designer si as dori cu gradu de administrator sau moderator global nu conteaza care cat timp va pot fi de ajutor . 

Acceptat ca Moderator Global, succes la posturi, daca vei fii activ, vei creste usor in grad :)

Next

Am vazut că, de când aveți gradele de MG, doar activați si faceți cateva topicuri pe la anumite categorii. Nu cred ca e extrem de folositor asta, atat timp cât la categoriile respective e dezordine. 

La ce ma refer prin dezordine?

Sunt topicuri inactive de mult timp, deschise care nu isi mai au rostul sau nu mai sunt de actualitate, iar la acele topicuri vad ca nu se bagă nimeni să verifice sau să le închidă+mutat la arhivă sau coș.

Puteți incepe si cu asta...

Vorbiți intre voi, luați fiecare câte o categorie gen Photoshop(toate subcategoriile ei), General, Resurse, etc si vedeți ce puteți face. De Cunoaștere si de cele administrative o sa ma ocup eu.

Pai nu te supara, cand am pus mana mi-ai dat peste, ca cica sa nu raspund eu si apoi mai adaugi si tu dupa ce am discutat cu el si i-am zis ca am accese ca nici nu trebuie.

Am decis sa ma reintorc in comunitate pentru ca este pacat de ce a fost .. si cum este in momentul de fata . Sa o punem iar pe picioare . Activitatea mea o sa fie iar de designer (ceea precedenta ) , prin livestream-uri , administrator TeamSpeak . Cat si investire in serverul de cs 1.6. Daca Fondatorii si Administratorii considera ca merit Moderator Global ( nu mai mult edit :  tin sa mentionez ca in trecut am avut acest grad  ) sa fie primit . 

Someone's Return Home 

Cu stima ,

Faby

Edited by Faby

Acum 25 minute, Faby a spus:

Am decis sa ma reintorc in comunitate pentru ca este pacat de ce a fost .. si cum este in momentul de fata . Sa o punem iar pe picioare . Activitatea mea o sa fie iar de designer (ceea precedenta ) , prin livestream-uri , administrator TeamSpeak . Cat si investire in serverul de cs 1.6. Daca Fondatorii si Administratorii considera ca merit Moderator Global ( nu mai mult edit :  tin sa mentionez ca in trecut am avut acest grad  ) sa fie primit . 

Someone's Return Home 

Cu stima ,

Faby

Done

Next 

Vreau sa ajut!!

Am decis sa ma integrez si eu in aceasta societate a moderatorilor , fiindca vreau sa ajut comunitatea foarte mult si in scop bun.

As vrea sa Moderez la categoria "La un fum de vorba"

Cu Respect: SheR|fuL_GaMiNG

Ai posturi doar la Muzica in ultimele 2 zile. Daca vrei la o categorie intreaga, activeaza la toata atunci,

Ca sa aducem oameni pe forum, ar fi de preferat sa ne ajutati in zona gaming, nu la categorii care sunt 99% moarte si probabil inutile.

Acum 19 ore, SheRfuL_GaMiNg a spus:

Ok am sa ajut la zona gaming

Cum a spus si @Venom, te vreau activ, sa vad ce poti, nici macar 50 de posturi nu ai, daca pana la sfarsitul săptămâni imi demonstrezi ca meriti gradul, o sa-l primești 

deci pe zii am 2 ore libere , imi zice-ti daca aveti nevoie de mine , pot sa reincep si photoshop , ca mii dor sa fac :D

1 oră în urmă, Victor a spus:

deci pe zii am 2 ore libere , imi zice-ti daca aveti nevoie de mine , pot sa reincep si photoshop , ca mii dor sa fac :D

Pai hotaraste te, vrei designer sau mg? Imi zici privat si discutam acolo mai multe

Acum 27 minute, rTan. a spus:

Pot ajuta , sunt sigur ca imi cunoaste-ti personalitatea :)) , in plus am timp liber destul

Hai sa te vad, sunt destui MG, alege o categorie unde sa moderezi, daca esti bun ca designer, poti fi si designer sau iti poti alege o categorie, dar mai intai sa te vad cu activitatea si apoi si gradul, momentan nu mai ai activitate de cateva luni, vei avea un grad, dar sa te vad cum te descurci pe forum, o sa ti l bag cand cred ca meriți, sfatul meu activeaza la categoria unde vr sa ai moderator.

La 15.08.2019 la 15:20, rTan. a spus:

Pot ajuta , sunt sigur ca imi cunoaste-ti personalitatea :)) , in plus am timp liber destul

...ajuta cu ce?

Fii mai explicit! Sunt deja destui moderatori globali care se ocupa de amenajarea forumului. Ma rog, nu toti, dar despre asta vorbim peste ceva timp.

Cum am spus mai sus, ar fi de mare ajutor sa ne ajutati cu activitate pe serverele de cs, in special cs.fioriginal care se bucura luna asta de boost. In momentul de fata, e a doua cea mai buna modalitate de a ne repopula dupa reclamele platite care vor mai avea de asteptat.

La 15.08.2019 la 15:32, Jok3r. a spus:

Hai sa te vad, sunt destui MG, alege o categorie unde sa moderezi, daca esti bun ca designer, poti fi si designer sau iti poti alege o categorie, dar mai intai sa te vad cu activitatea si apoi si gradul, momentan nu mai ai activitate de cateva luni, vei avea un grad, dar sa te vad cum te descurci pe forum, o sa ti l bag cand cred ca meriți, sfatul meu activeaza la categoria unde vr sa ai moderator.

Adrian, avand in vedere ca ceilalti au primit, practic, gratuit acel grad, ar fi necesar sa incercam sa ii ajutam pe toti sa isi gaseasca ceva de ajutor aici pe forum, dar intr-un mod mai ambiental. Daca ma intrebi pe mine, multi nu isi merita gradul, asa ca nu e pe merit aici. Daca nu ajuta, stim ce e de facut.

On 8/3/2019 at 3:51 PM, Faby said:

Someone's Return Home 

Cu stima ,

Faby

Oho, welcome back Faby!