Jump to content
motanN1! thegofofalltimes

#Acceptat | Reclamatie player | Edi

Recommended Posts

• Nick:  motanN1!
  • Nick player: Edi
  • Motiv(sumar): Cod
  • Dovada*: https://imgur.com/a/79tFIe1
  • Data și ora: -
  • Parerea ta: Bun.. insfarsit. Deci in prima poza se vede cum din CMD (Comand Prompt) ii se deschid hl-ul + Counter-Strike.BATin plus ca in prima poza se vede ca odata ce a rulat cmd-ul i-a mai rulat hl + alt cs  + dll-uri asa ceva nu e posibil la un jucator curat.  In a 2-a poza se vede ca CMD-ul si HL.exe au fost deschise in aceasi secunda (asa ceva zic eu ca nu e posibil). In poza a 3-a am gasit un fisier care arata ca e al windows-ului (numai stiu ce era cu el). In a 4-a  poza am facut ss la ce a rulat el din stick in acea zi.
  • Prima poza e dovada cea "mai mare" restul sunt decat dovezi mai micute. Din prima poza reiese tot. MOTANN1! THE BEST WATCHER ! 😘

Nu mă pricep la lucrurile astea.Daca e cineva care se pricepe, sa se ocupe.

La 16.04.2019 la 11:51, motanN1! thegofofalltimes a spus:
  • Deci in prima poza se vede cum din CMD (Comand Prompt) ii se deschid hl-ul + Counter-Strike.BATin plus ca in prima poza se vede ca odata ce a rulat cmd-ul i-a mai rulat hl + alt cs  + dll-uri asa ceva nu e posibil la un jucator curat.  In a 2-a poza se vede ca CMD-ul si HL.exe au fost deschise in aceasi secunda (asa ceva zic eu ca nu e posibil). 

daca te-ai jucat valve stii ca la unele cs-uri mai intai ruleaza cmd-ul si dupa cs-ul+am cautat dll-urile din poza si toate-s de la windows.Eu cred ca e curat ca joaca de mai demult pe sv...

Când judecați o situație, nu mai fiti subiectivi cu argumente de genu' : joaca de mult, il stiu ca e curat, familia lui e înstărită si alte tampenii de genul. Sunt atatea dovezi care atesta contrariul la unele persoane la care nu te așteptai vreodată sa joace cu ceva anume. Gândiți obiectiv si luați in considerare doar ce e esențial. Aștept si părerea lui Twist/Tomi care stiu cate ceva și au o gandire mai avansată.

In aceasta situație  fără a vedea fizic ceva,cum se mișcă jucătorul respectiv  intr un demo   nu pot sa ma pronunt.Tind spre ceva imparțial și anume ca as vrea sa joace demo on mereu ,refuza sau este prins fără demo ,ban permanent . @Venom  

Acum 16 ore, db.Sahara a spus:

In aceasta situație  fără a vedea fizic ceva,cum se mișcă jucătorul respectiv  intr un demo   nu pot sa ma pronunt.Tind spre ceva imparțial și anume ca as vrea sa joace demo on mereu ,refuza sau este prins fără demo ,ban permanent . @Venom  

O idee foarte proasta in cazul acestui individ , chiar daca e valve sau steam on , acest individ are un lag infernal atunci cand se joaca . E o minune daca n-are lag 4 runde din 30.

Pe langa faptul ca motan a gasit aceste Dll in pc lui este ceva normal daca are windows xp sau 7  si un cs foarte prost de pe google. Asa cum a spus si wh1mp unele sunt legate de windows

@Venom Degeaba te astept la un raspuns de la tom daca el nu poate fi  prezent pe server ca sa de a un raspuns concret , nu ti  s-a intamplat vreodata sa dai ban unuia fara sa il vezi si atunci cand il vezi sa observi ca ai dat degeaba?.

Era vorba despre verificare, nu stiu de ce sariti de la o chestie la alta. Eu nu ma pricep la verificari, iar ei se pricep, de aia i-am menționat. Deci ii dam unban sau nu?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...