Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
zackeN4M

# Acceptat | Cerere Unban | zackeN

Recommended Posts

# Nick:zackeN
# Nume:Mihai
# Motiv:triggerbot
# Adminul care te-a banat:venom
# Data si ora cand s-a intamplat:Nu mai stiu sincer , este de mult asta 
# IP/STEAM ID:79.116.126.49 //  STEAM_0:0:45320639
# Dovada:-
# Părerea ta:Pai ce sa zic ... da recunosc ca m-am jucat in acea zi cu triggerbot pentru ca voiam sa ma las de acest joc dar pana la urma nu m-am mai lasat si am continuat sa ma joc ... stiu ca poate atunci am jucat cu cod si uni dintre voi credeti ca ma joc si acum ... dar nu e asa , puteti sa intrebati o gramada de lume pentru ca ma joc peste tot ca nu am fost gasit cu nmk niciodata ... daca ati putea sa imi mai dati o sansa , o zi , 2 de proba sa vedeti ca nu am nmk ... va las sa imi faceti cate verificari vreti pe zi .. ma joc cu demo on ... tot ce vreti voi ... ma jur ca nu ma joc cu cod ... nu stiu poate uni dintre voi m-ati lasa sa ma joc aici , poate uni nu ati vrea ... dar va asigur ca nu aveti de ce sa nu ma lasati pentru ca nu sunt nesimtit sa mint ... stiu cum e sa te joci contra codati , am sute de wn-uri , wd-uri jucate ... si curios este ca si pe anti-cheat se joaca uni cu cod dar asta e partea a 2-a ... v-am spus ... daca mi-ati acorda o sansa sa vedeti ca nu ma joc cu cod v-ati fii recunoscator .. asi putea fii si admin .. sa fac mixuri daca ma lasa venom sa ma joc pe steam-ul meu pentru ca acolo am multi prieteni si asi putea chema mereu jucatori ... e alegerea voastra ... oricum ar fii va multumesc ! :)

Asteapta sa ti raspunda @Venom la asta. Nu am idee de ce s a intamplat.

Stiu doar ca ai fost interzis pentru asta si tot incercai sa intri, cum ai facut o si acum 2 zile

Edited by Shitpostin

Da , recunosc ... dar asi vrea sa ma joc cu numele meu daca tot m-as juca aici 

Decizia ramane la mine, parerile pot fi spuse. Revin cu o decizie pe baza a ce cred si ce spuneți.

Mersi ca astepti Venom , sper ca admini tai sa spuna ce trebuie

Puteai sa faci cererea asta din timp, nu sa intri cu alt nume, dar niciodată nu e prea târziu. De la mine ai pro unban, însă zic sa joci demo on mereu. 

E bine ca recunoști, bravo, ai un pic de coloană. :)

O sa iti mai acord o șansă. E ușor să te elimin, dar daca toți ceilalți au peimjt o șansă, chiar daca nu o meritau, o primești și tu. 

Dacă juri strâmb, te asigur ca de data asta nu mai schimbi contul de steam si, gata, te joci pe mix. Demo on la fiecare mix si daca ti se cere, esti obligat sa il ai.

Guest
This topic is now closed to further replies.

About Us

Fioriginal.Ro Gaming community

© FiOriginal.ro

Important Links

Rules

Important Links

Making a comeback
  • Create New...