Jump to content
Technicolor

# Respins | Cerere unban | ACE

Recommended Posts

# Nick: ACE
# Nume: ACE
# Motiv: poza.falsa 
# Adminul care te-a banat: Venom
# Data si ora cand s-a intamplat:19:16 10.03.2018
# IP/STEAM ID: STEAM_0:0:1173100477
# Dovada: https://imgur.com/a/tsDVjsr
# Părerea ta : Explica mi ba Venom si mie , serios  ce poza falsa am facut exact cum mi-ai zis ma in notepad cu mix fioriginal ro , ce trebuia sa fac  mai mult ? Ora e acolo e tot acolo chiar nu te inteleg ma jur...

Fa o diferență intre poza asta de aici si cea pe care mi-ai dat-o.

Te-am rugat sa imi faci o poza cu un document in care sa scrii mix.fioriginal.ro si ai stat 15 minute ca sa mi-o dai. De ce atat pentru un document?

Cine ti-a facut-o in paint?

Sa imi lasi datele de la tw in privat sa iti fac verificare.

Diferenta dintre poza de atunci si asta de acum nu exista ,e aceeasi poza, nu e vina mea ca nu esti tu atent. In al doilea rand nu mi-a facut o nimeni in paint nu mai fi asa paranoic, ti am dat prima poza fara notepad prima oara da ?, ai spus sa-ti fac cu notepad bun am asteptat 10 min (durata intre scanari wargods ) si ti-am facut si cu notepad asa cum mi-ai spus , nici asa nu e bine e "poza falsa".  Daca tot dai asa repede ban si controlezi la sânge , fi atent si la player ce-ti spune  bine ? Ca eu aseara te strigam ca prostu si nu ma bagai in seama mi-e martor taur , si făceai misto pe chat si dupa vi sa-mi spui ca a durat 15 min. TW o sa ti dau dupa simulări daca mai e valabilă oferta ta. Halal owner , d-aia se duce comunitatea in jos si pierdeti playeri. 

Da, ai dreptate. 

Acum am verificat ora la fiecare. Trenuia sa anunți ca faci iar verificarea. Cand te-am întrebat de ce dureaza 15 minute sa faci o poza, te faceai că plouă.

Sa îmi arăți cum ai facut tu acel scris "Mix..." In documentul notepad la verificare. Și sa nu uiți nici de chat log in care tu ma strigai obsesiv, ca m-ai facut curios. :)

Repet, îmi lași datele in privat de la tw.

Restul argumentelor sunt penibile. 

Uite asa faci , https://imgur.com/a/9xpPNfT nu e mare smecherie . Iar ma repet, mi sa cerut wg si am dat prima poza in care nu era notepadu, mi-ai zis sa mai fac odata cu notepad in care sa scrie mix fioriginal ro , ti-am zis ca da si ti-am spus sa astepti 10 minute sa ma lase sa dau iarasi scan la wg , dupa cum probabil ca sti , dureaza 10 min intre 2 scanari . Nu am dovada de la chat log am crezut ca ai bunul simt sa recunosti nu am mai stat sa caut in log in seara aia, si vad ca acum e numai log-ul zilei de azi , si pt log-urile din alte zile nu merge apare ceva de genu https://imgur.com/a/ruonHFC crede-ma nu e facuta in paint , ti-am zis de 4-5 ori venom e ok ? e bine ? pot sa plec ? si tu vorbeai pe chat , dupa ce te uiti imi dai ban asa tam nesam, si imi zici ca poza e falsa cand poza era asta care am pus o si in cerere. Argumentele alea nu sunt penibile , sunt reale ca nu vrei tu sa le accepti si le musamalizezi e altceva.

EDIT : Sa-mi spui si mie mai exact in ce consta verificarea , sa nu fie vag raspunsul daca poti, multumesc.

Edited by Technicolor

Legătură dintre server si comunitate este diferită față de ce crezi tu. Statistic vorbind, vin mai mulți playeri banați sau revoltați pe comunitate decât daca nu s-ar întâmpla absolut nimic, ca să nu mai spun ca ceea ce se întâmplă pe server, se întâmplă pentru ca zilnic se joaca foarte mulți codati, foarte mulți bolnavi cu capul si o multitudine de valveri care nu pricep jocul. Daca nu iti convine sa joci aici, nu e mai simplu sa pleci si sa nu mai cauți atentie aici cu jigniri la adresa mea sau a server-ului. Nu suntem in piață ca sa scandam jos PSD.

Verificarea o facem la 18:00. Iti dau mesaj privat si imi dai datele tw. 

@motanN1! Nu stiu eu ce stie el sa faca, da' oricum...

Comportamentul tau pe forum difera extrem de mult de cel de pe server, acolo iti arati tu fata cu adevarat, "Venom" originalu'. Comunitatea a murit odata cu moartea DR-ului detinut de luxor, parerea mea.

Nu mai are sens  sa ma "cert" cu tine ,  e clar ca nu o scoatem la liman. Incepi  sa dai explicatii puerile nefondate. Cu ce te-am jignit in afara de "halal owner" ? si de statisticile tale tot asa fara dovezi, de valveri  si asa mai departe , vorbe-n vant. Ma rog, nu mai are rost sa dau explicatii. Refuz verificarea din motive personale , nu are rost sa ma mai  scuz de ce, cei care o sa vedeti topicul asta puteti sa interpretati ca am avut wall sau aim sau ce vreti voi  nu e foarte relevant. Poti sa dai topic closed Venom, sa te simti bine  , raman cu ban-ul , nu e o tragedie , pot sa intru pe server ca nu e greu sa iau un steam id changer de pe net si sa-mi schimb ip-ul , dar nu o s-o fac , am pierdut destul timp pe serveru tau. @Venom Bafta cu serverul, vezi sa nu-i gonesti pe toti .

Edited by Technicolor

Cam multa vorba pt nimic. Ce treaba are comunitatea in subiectul asta? Pe cine intereseaza asta? Vrei sa vorbesti de asta te duci pe chatul mare sau altundeva. 

Din moment ce ai intins-o atat si pana la urma ai refuzat verificarea nu ai facut altceva decat sa ii dai dreptate. Chiar nu credeam ca ai cod sau stiu eu ce, asta fara sa ma uit pe vreo dovada sau ceva. Pur si simplu credeam ca a gresit el, dar tu vii si refuzi o amarata de "verificare" ca nici verificare nu e ce face el acolo pt ce? Ce te astepti sa creada lumea despre tine cand faci asta? Automat reiese ca ai o frica de ceva anume legat de ce ar putea el gasi, restul sunt scuze.

Presupun ca cererea nu mai are rost, a ales sa ramana cu banul. @Venom poti inchide ca nu are rost.

Nu e nimic pueril din ce am spus. Ma rog, nici nu te-ar interesa ce am spus mai sus, darămite sa faci o mica cercetarea. Într-adevăr, Rareș are dreptate. Am greșit ca te-am banat si nu am stat sa iti fac o verificare pe loc, dar tot te grăbeai sa ieși. Graba strica treaba.

In fine, am vazut că mi-ai răspuns mai tarziu de când ti-am scris, așa că maine stabilim o ora in care sa te verific si aia e.

Nașpa ca ești bărbat pana in punctul in care vrei sa îți demonstrezi nevinovăția, apoi o dai in labe de genu' ca cele de sus. Deja e o povară sa fii intelectual, sa nu mai zic atunci cand pari...

Repet, mâine stabilim noi o ora pentru amândoi, pentru că nu sunt genul să renunț așa ușor fara să demonstrez ce am spus mai sus.

Tehnicolor ,doar un lucru îți spun ,dacă eram eu in locul lui venom nu lăsam cererea atât de mult deschisă.Decizia îți aparține Sebi 

Edited by db.Sahara

Ba Sahara se pare ca ești un beep și un mare beep. Are dreptul sa nu accepte verificarea dacă are unele poze care nu vor sa fie văzute sau altceva plus ca unii abuzează la verificare și ce sa știe venom sa facă verificare când el ma face la orice ora?

db.Sahara:îmi cer ,,scuze”ca ți am rănit sentimentele  @just9n și cred ca cel mai fain drept e sa joace fără cod și sa se bucure de acest server. Dacă ai ceva personal cu mine te aștept călduros  la 07 n am cartela ... (știi și tu de ce sa apuci ) 😁

Edited by db.Sahara

Venom este un jucator exceptional de counter strike 1.6 am interzis pt wall :(

mi-a zis saracu ca ma rezolva si numai intru pe server doar a zis :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

bafta cu serveru venoame sa te tina, daca o tii tot asa (MIX.FIORIGINAL.RO 0/14 DE_VERTIGO) slab.. m-ai dezamagit esti 0 si  tu si serveru tau si toti pupincuristii tai

Sarah e de treaba fata de tine esti un 0

Motan, ai pauza 1 luna. Daca nici dupa 1 luna nu te calmezi, o sa ai permanent. II las onoarea lui Venom pentru permanent. 

Just9n, poti sa spui ce te deranjeaza si fara insulte. 

Edit: @Venom, sa sanctionezi un membru atunci cand nu respecta un regulament si insulta de cate ori are ocazia nu conteaza ca pe tine sau pe y, nu inseamna ca pui la suflet ci inseamna ca iti faci treaba :) Nu prin aia m-am referit la a avea onoarea. Era doar un fel de a spune. Daca tu asa ai inteles...treaba ta.

Edit: @sea, da' nu am o problemă cu faptul ca l-ai sancționat. :))) 💪🏻

Daca ai crede ca pun la suflet ce zice un puști despre mine, nu e nici o onoare in asta. :) Sa zica ce vrea si cat il duce mintea. 

Nu face cerere, nu primeste unban si nici dovada.

Am așteptat destul de mult pentru verificare. Cum am mai spus, nu mai accept cereri unban la valve decat daca e vorba de o greșeală sau o problemă. 

Ia-ți steam si tu, si justin și puteți juca. :)

Iar tu, justin, cu ce motiv vii sa spui asta? Nu cumva ai repercusiuni fata de mine și imi ataci prietenii? Omul a spus ce ar fi facut el daca era in locul meu, nimic mai mult, nimic legat despre tine si nici o chestie care ar putea sa il faca pupincurist. Maturizați-vă si învățați sa aveti un punct de vedere mai puțin pueril si mai mult concludent si destul de convingător. Si apropo, imi faci tu mie regulament? :))

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...