Sari la conținut

Recommended Posts

Renunt la serverul RS din cauza unor probleme grave de familie.

Nu mai am putere sa fac absolut nimic.

Cine dorește să preia serverul sa ma contacteze pana pe data de 14.03.2018 .

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca pot....

Edit: si ca sa stiti cat de nedreapta poate fi soarta.

Ieri in data de 02.03.2019 la ora 5:20 am ramas fara frate.... a suferit un accident, a fost lovit de tren... eram si eu acolo... eu lam gasit... eu i-am tinut trupul in brate.... Mai mare ca mine ? Da, cu un an, avea 22 de ani....

Editat de @LeX

Partajează acest post

Link spre post
Acum 4 ore, @LeX a spus:

Nu cred ca pot....

Edit: si ca sa stiti cat de nedreapta poate fi soarta.

Ieri in data de 02.03.2019 la ora 5:20 am ramas fara frate.... a suferit un accident, a fost lovit de tren... eram si eu acolo... eu lam gasit... eu i-am tinut trupul in brate.... Mai mare ca mine ? Da, cu un an, avea 22 de ani....

Fii tare! Soarta este nedreapta si nu stii nimic ce se poate intampla! Condoleante iti doresc! Chiar ma intristeaza enorm de mult ceea ce se intampla.. Si cand ma gandesc cat  de mare este durerea.. Imi pare atat de rau pentru fratele tau, pentru familia ta pentru tine! Niciodata nu stii ce te poate astepta, nimeni nu stie doar Dumnezeu! El e singurul care ne stie soarta, el e singurul care stie cat mai avem de trait!  Numai cu ajutorul lui ne trezim maine! Si trebuie sa apreciem foarte mult asta si sa ii multumim imediat cum deschidem ochii pentru puterea de a te trezi! Alex fratele tau a fost sigur un baiat foarte bun, nu cred ca a fost pacatos deloc, cred ca nici nu fuma, cu o inima buna, cu un suflet mare! De unde stiu toate astea? Dumnezeu niciodata nu o sa duca pe lumea lui oameni rai si pacatosi! Vor duce doar oamenii buni! La aia rai le da timp, timp, si foarte mult timp sa se indrepte! Deci capul sus Alex! Nu renunta la viitor, nu te distruge, incearca sa nu intri in depresie si stiu ca durerea este enorm de mare! Dar trebuie sa ridici capul sus si sa te vada fratele tau de sus cu un viitor mare sa fie mandru de tine! De el va avea grija Dumnezeu si o sa aiba mare grija de el! Iar fratele tau si Dumnezeu o sa aiba grija si de familia ta, de tine sa va fie bine! Fa l mandru pe fratele tau! Dumnezeu sa il ierte si multa putere va doresc!

Partajează acest post

Link spre post

Gata cu dramele, baieti.

Daca baiatul are o problema, victimizarea, suferinta si orice alta stare de rau nu o sa il ajute nici pe el si probabil nici pe persoana decedată. 

Nu stiu daca vei gasi pe cineva care sa iti preia serverul, dar eu iti urez succes si sper sa găsești.

Ai muncit la el destul de mult, fara mare ajutor din partea altora, și meriți sa iti preia cineva munca.

Partajează acest post

Link spre post