Sari la conținut
@LeX

[RS] [Anunț Staff] În atenția adminilor

Recommended Posts

Toți adminii vor posta aici.

La cine i se salvează demo-ul și la cine nu. 

Toți adminii vor posta, vom face și restructurări dacă este necesar.

La orice admin trebuie sa le mearga salvarea demo-ului fiind asta singura dovadă a ban-ului.

Nu se cere wg si nu se banează pentru wg pe serverele publice, acesta e server public. Singura dovadă va fi demo.

Cei ce nu vor posta aici va da dovadă de lipsă de interes și va primi remove garantat.

Cei ce nu rezolvă problema cu demo-ul vor primi și ei remove.

Accesul de admin este o raspundere nu o facilitate.

Acest post va fi disponibil până duminică 10.02.2019 la ora 10:00 PM (22:00).

Se vor face restructurări și se va actualiza lista de admini pe data de 11.02.2019 (Luni).

Edit: Si se pare ca inca nimeni nu vrea sa posteze.

Editat de @LeX

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca chiar e necesar. Eu nu am o problema cu nimic. 

Daca tot actualizezi lista de admini, tot susțin sa îl scoti pe codatul ala. Codatii nu merita o a doua sansa.

Edit @LeX: vom vedea venom, toate la timpul lor.

Venom: clar

Partajează acest post

Link spre post

Prezent !       

Citat

:::)))))))))))))))))))))))

@LeX: prezent prezent dar demo îți salvează? E bn că știu eu că ți se salvează :)))

Editat de @LeX

Partajează acest post

Link spre post

Eu una nu as sta dupa tine sa iti dau team viewer sa imi pierd timpul. Si nu as fi singura. Ce ai face? Ne-ai bana fara dovezi? 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 7 minute, sea a spus:

Eu una nu as sta dupa tine sa iti dau team viewer sa imi pierd timpul. Si nu as fi singura. Ce ai face? Ne-ai bana fara dovezi? 

Odata ce ceri team viewer se filmeaza cand o faci pentru a avea dovezi...... si se pune pe ytb ca nimeni nu sta sa downloadeze un demo.... Si daca iesi iei ban logic.....
Stiu ca suna patetic dar asa am fost invatat cand admin pe alt sv

Partajează acest post

Link spre post

Ce? :)))

Mi-e teama, sincer, sa fiu suspectat pe tine. Ajung la Capatos.

Desi nu sunt adeptul regulamentelor, e mai bine sa îl respecți pe cel actual decât sa faci ca Bean cu wargods sau alte metode care sunt pierdere de timp.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 8 ore, 人生はそれを耐える苦痛です a spus:

Odata ce ceri team viewer se filmeaza cand o faci pentru a avea dovezi...... si se pune pe ytb ca nimeni nu sta sa downloadeze un demo.... Si daca iesi iei ban logic.....
Stiu ca suna patetic dar asa am fost invatat cand admin pe alt sv

Niciodata nu se va cere team viewer pe servere publice.

Revizuieste atent regulamentul. 

Singura dovada a ban-ului va trebui sa fie demo.

De aceea si acest topic, vreau sa stiu daca ti se salveaza, daca nu ti se salveaza voi incerca sa te ajut si sa rezolvam situatia, daca nu, imi pare rau, celor ce nu li se salveaza demoul nu pot fi admini pentru ca nu pot avea dovezi ale banurilor

Probabil serverul care ai avut admin, fondatorul nu avea mai mult de 14 ani cred. Aici daca ar fi ca inainte nimeni nu ar fi admin, sa spuna venom cata strictete, cata activitate, cate verificari ale adminilor erau facute pe acest server. Inainte daca luai avertisment deja era nasol, acum daca iei remove pe serverele noi te intrebi de ce sau de ce trebuie sa mai vizitezi forum-ul daca ai facut deja cerere de admin :)))

Venom mi-a zis o data ca nu iau masuri, daca as lua masuri nici unu nu ar fi admin acum dupa parerea mea. Momentan e redeschis serverul si cs 1.6 e la pamant, deci nu poate avea o rata mare de de jucatori pana nu este cunoscut sau recunoscut. 

Cea mai buna metoda si cea mai eficienta si cea care ar trebui sa se aplice ar fi activitatea adminilor, prim mesaje private, va strangeti, ne strangem toti si jucam impreuna, apoi vin si alti jucatori, nici un jucator nu va intra daca este 0/32 jucatori, chiar si 1/32 ajuta, poate unul vrea sa joace 1 vs 1 si apoi vor fi 2/32, apoi unul intra ca vede 2/32 si vor fi 3/32 si tot asa daca vrei sa ma intelegi

Venom, @Th3*St0rM si-a uitat parola si s-ar putea sa revina cand o sa isi recupereze parola, refacem staff-ul vechi :)))

Ps. Scuze de roman, cand am multe de spus sunt ca o moara stricata =))

Editat de @LeX

Partajează acest post

Link spre post

Imi spui si o recuperam.

Apropo, nu sunt de acord cu metoda ta eficienta. Daca sunt activ, ii bat prea tare.

PS: Glumesc, sunteti slabi. :P

@LeX: =)) 

Editat de @LeX

Partajează acest post

Link spre post

Cred ca e o prostie cu tw , cu wg   sau cu ce mai este , pur si simplu la un codat cu aimbot facut 10 15 sec demo si gata , si la suspectii de wall poze si gata . dar nu cred  ca acuma multi jucatori joaca la sound (mod classic ) parerea  mea , ca is prea multe reguli   care  nu-si are sensul / un admin trebuie sa se respecte pe el si pe cei din jur si gata . nu sa-i fie frica sa ca a sa se duca de rapa adminu=;l  , pana la urma e un joc free , si for fun 

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.