Jump to content

Recommended Posts

• Numele tau*: ARR
  • Numele adminului care te-a banat*: BEAN
  • Ip/SteamID*: Se vede in poza pe care am atasat-o
  • Motiv: no wg
  • Dovada (print consola)*https://imgur.com/a/rFsyNsE
  • Data si ora*: 15:20 / 06.02.2019
  • WarGods: nu
  • Harta: fy snow

Testul WarGods nu se cere pe un server public, singura dovada pe care trebuie sa o aveti cand un player foloseste cod este DEMO 

Extras din regulamentul serverului, mersi!

Sincer nu  sunt singurul admin de pe sv care cere wg ! Nu cred ca-ti lua mult , cel putin 2 min sa faci un wg.

Te-am suspectat de cod , si normal ca si player ar trebui sa asculti de admin !  Nu sa zici , nu iti dau sau ca nu am de ce sa-ti dau.

Cat timp esti curat , nu te-ar fi deranjat sa  dai un wg.

Daca vei lua unban , voi fi mereu spec ! Prin cfg-ul ala al tau se afla niste alias-uri si cum stii sau poate nu stii [ alias-urile sunt niste script-uri care ies in wg , ca si cod]

Script-urile [ alias-urile] sunt interzise , asa ca asta e motivul de ce ti-am cerut wg

Multumesc pentru intelegere , atat am avut de spus !

Edit: Momentan @LeX intampina niste probleme cu pc-ul , il vom astepta cand va reveni sa dea verdictul sau un alt fondator !

Edited by BEAN

8 minutes ago, MISHU said:

Care cfg frate? Ala cu aim ? Am mai multe si d-aia te intreb

Nu stau sa-mi bat capul cu un copil ! Ti-am zis clar mai sus de ce ti-am dat ban si atata tot , asteptam un verdict ! 

Cum ai verificat cfg ul lui daca nu a facut nici un test? :))

Ma rog, are dreptul sa te refuze, deci nu era musai sa il banezi. Puteai să vorbești cu un owner despre asta. Testele wg se fac doar pe serverele de mix. Se pot face si pe publice, dar intalnesti un valver care nu stie ce e ala desktop si sunt curios sa vad cum ii faci tu verificare. :))

Mishu unban, iar tu, Bean, fa te rog un demo sau niste poze. Sunt mai concludente.

Am spus clar

Nu se dau ban-uri pentru wg.

Sau dacă tot vrei sa ceri wg.

atașează un demo la acel ban dar nu unul de 3 secunde unde i-a tremurat putin mana, un demo clar.

Voi lua niste masuri cu privire la demo.

Stiu ca la unii dintre voi nu se salveaza demo-ul.

Această problema nu este pe lăsat baltă. Rezolvați problema.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...