Sari la conținut
Stiffler.

# Respins |Cerere Unban| Stiffler

Recommended Posts

Nick:Stiffler.

Motiv:WG "VECHI"

Adminul care te-a banat:Bas1c

Dovada/Ban Log:nu am imi pare rau

IP/Steam ID:nu am steam 

Data și ora:nu am vazut ora imi pare rau

Editat de db.Sahara

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E a doua oară când faci topic in bataie de joc.

Partajează acest post

Link spre post

Nu e bataie de joc frate .. nu am steam si nu stiu la ce ora mi a dat ban ca nu m am uitat te rog sa ma crezi si dovada nu stiu ce dovoada sa arat ca nu am eu am dat scan la wg sa scanat  intrat pe cs am dat wg si mi a zis ca e wg vechi si mi a dat ban si mi a zis sa fac cerere unban pe forum mersi de atentie respect

Editat de Stiffler.

Partajează acest post

Link spre post

1. Nu ai respectat titlul nici in primul, nici in al doilea.

2. Nu ai dovadă pe care o poti lua din joc cand vei incerca sa te conectezi pe server(in consola).

3. Refuz sa cred ca ai IP.

4. Eu te  banasem pe la 12 pentru drop. 

Partajează acest post

Link spre post

1.Nu am zis ca ai wg vechi. 

2.Wg ul pe care l ai dat era fake, ți am cerut wg la 21 34 și mi ai dat un wg în care cs ul era deschis la 13 45(aprox), wg era scanat la 13 46.

Am ca martor pe @rTan. care a văzut wg ul. 

Editat de Bas1C.

Partajează acest post

Link spre post

1. Cât de scăzut pot avea uni iq , scrie sus steamid nu steam on/off , orice cs are steamid ( exista si câteva cu valve id dar sunt rar întâlnite )

2. Nu respecți o cerere cum trebuie ( cererile care nu respecta modelul , vor fi respinse și băgate la Cos )

3. Wg pe care l ai dat , e de la prânz , ai deschis cs și următoarea secunda ai dat și scan , sunt 2 variante aici , ai încercat sa vezi dacă cs e curat sau nu ori te ai pregătit in caz ca îți cere cineva Wg și tu ai coduri , sa arati Wg ala .

4. Ai încercat sa păcălești adminul dar din pacate , ca sa știi și tu , marea majoritate a adminilor de mix-uri , sunt jucatori care au cunoștințe mari in detectarea activități suspecte , in plus te ai gândit oare ca noi admini de pe mix-uri nu verificăm tot ? . Singura ta șansa sa scapi e sa dai Wg de aseara pe care trebuia sa il faci , astfel nu văd de ce ai lua unban . 

Partajează acest post

Link spre post
7 minutes ago, rTan. said:

1. Cât de scăzut pot avea uni iq , scrie sus steamid nu steam on/off , orice cs are steamid ( exista si câteva cu valve id dar sunt rar întâlnite )

2. Nu respecți o cerere cum trebuie ( cererile care nu respecta modelul , vor fi respinse și băgate la Cos )

3. Wg pe care l ai dat , e de la prânz , ai deschis cs și următoarea secunda ai dat și scan , sunt 2 variante aici , ai încercat sa vezi dacă cs e curat sau nu ori te ai pregătit in caz ca îți cere cineva Wg și tu ai coduri , sa arati Wg ala .

4. Ai încercat sa păcălești adminul dar din pacate , ca sa știi și tu , marea majoritate a adminilor de mix-uri , sunt jucatori care au cunoștințe mari in detectarea activități suspecte , in plus te ai gândit oare ca noi admini de pe mix-uri nu verificăm tot ? . Singura ta șansa sa scapi e sa dai Wg de aseara pe care trebuia sa il faci , astfel nu văd de ce ai lua unban . 

1 si 2 . La ce jignesti playerul in loc sa-l ajuti sa faca cererea cum trebuie ? unii* in cazul in care tot vorbim de perfectiune si va vedeti numai profesori.

4 . Mari cunostinte aveti voi adminii de pe fioriginal , ati prins un ratat cu coduri si acum va dati toti ca aveti experiente =)))) .

- @Stiffler. intra in cs , fa un wg  si pune-l aici .

Partajează acest post

Link spre post
Acum 9 ore, Bas1C. a spus:

2.Wg ul pe care l ai dat era fake, ți am cerut wg la 21 34 și mi ai dat un wg în care cs ul era deschis la 13 45(aprox), wg era scanat la 13 46.

Aaaaa gata acum am observat leptopul meu e din alta tara si a ramas fixat pe ora din tara respectiva si de aia ti a aratat 13 46

Acum 9 ore, Bas1C. a spus:

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.