Sari la conținut
just9n

# Acceptat | Cerere unban | just9n

Recommended Posts

Nick: just9n

Motiv: .

Adminul care te-a banat: venom..

Dovada/Ban Log: https://uploadfiles.io/d4frr

mi-a facut demo cand jucam uitati-va voi daca aveam wall bagati castile si dati sunetu maxim ca asa joc...venom nu am frate niciun cod crede-ma..

IP/Steam ID: STEAM_0:0:47397806

Data și ora:..

Editat de db.Sahara

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

AI 8 ore la dispozitie ca sa modifici titlul dupa model, altfel sterg topicul.

Partajează acest post

Link spre post

Astept pareri de la admini. Sper sa fie multe, altfel remove la cei care nu sunt prezenti aici.

Partajează acest post

Link spre post

Pro unban! Nu cred ca joaca cu wall .

Joaca de mult pe server si nu cred sa joace cu wall( cum joc eu) :))))

Totusi merita o verificare..

Baga remove in ei :))))

Editat de Taur2q

Partajează acest post

Link spre post

nu stiu ce s-a intamplat atunci intre voi, dar pot sa zic 100% ca nu are nimic just, fara sa ma uit la demo, de cate ori a cerut cineva verificare de la el, adica wg, el nu spunea ca nu vrea sau ceva de gen, el dadea link si atat. Deci pro unban

Partajează acest post

Link spre post

Nu ma interesează ce facea si ce nu facea. Ce logica proastă aveti. Din moment ce a intrat cu alt nick, putea sa isi bage ce voia el. Ma interesează sa vă uitați pe demo, nu ca îl cunoașteți voi, ca a dat wg, ca nu stiu ce.

Aveți încredere oarbă. Fiți mereu vigilenți, nu mai vreau sa aud argumente din astea.

Partajează acest post

Link spre post

Nu ma pot uita la demo deocamdata, dar ce mi se pare aiurea e ca ai intrat si cu alt nume si pe valve, iar dupa toate astea el a considerat ca ai avut cod. Daca nu se inchide cererea pana reusesc eu sa vad demo, o sa dau un reply.

Iar pt toti adminii astia renascuti care se trezesc sa comenteze de activitate si au pareri de remove... Sunteti aproape toti, cu exceptia a 1 sau 2, o apa si un pamant. Doar cand e vorba de remove mai miscati si voi pe forum, nu stiu cum auziti, cred ca va spune el ca va da remove, altfel nu stiu de unde ati putea afla, ca voi forumu nu-l deschideti. Asa ca mai usor cu comentariile, ramaneti doar la pareri stric despre subiect.

Partajează acest post

Link spre post

Consider ca poate lua unban. Daca totusi de acum inainte vedeti ceva suspect la el, ori ii cereti sa joace demo on tot timpul sau ce vreti voi wg etc, ori faceti o reclamatie aici si o sa joace doar demo on sa nu fie discutii.

Daca puteti sa ii dati unban ar fi bine, ca eu nu pot intra pana sambata seara.

Editat de Twist.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.