Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
BEAN

# Acceptat | Cerere unban | SoNix

Recommended Posts

Nick: SoNix

Motiv: sincer , nu exista motiv.. mi-a dat ban , ca asa a vrut adminul care va fi precizat. Stateam frumos spec urmarind mix-ul si ma trezesc cu ban ...

Admin care te-a banat: Vlad

Dovada/Ban Log: Kicked by Console: "You are banned from this server. Check your console"
Kicked :"You are banned from this server. Check your console"
Connecting to 89.40.233.5:27015...
Connection accepted by 89.40.233.5:27015
* Privileges set
Informatii despre Ban 
Nume: SoNix 
SteamID: STEAM_0:0:428431357 
Motiv: 0 
Timp de Unban: Ban Permanent 
Nume Admin: Vlad 
Admin SteamID: STEAM_0:0:126187006 

Daca tu consideri ca ai fost banat pe nedrept contacteaza website-ul: 
fioriginal.ro/forum sectiunea Mix 

As fi vrut sa dau screenshot-ul , dar apare poza neagra ...

IP/Steam ID: STEAM_0:0:428431357 

Data si ora : 18/01/2019 8:42 PM

sunt martor era mix on si sonix a intrat pe server si dupa 5 minute i-a dat vlad permanent si a zis dupa ceva de genu "era banat ups"

+

0:25 minutul in care sonix ia ban

Edited by motanN1!

32 minutes ago, motanN1! said:

sunt martor era mix on si sonix a intrat pe server si dupa 5 minute i-a dat vlad permanent si a zis dupa ceva de genu "era banat ups"

+

0:25 minutul in care sonix ia ban

Ma intrebam eu cine e " / " =)) felicitari pentru semi-ace :) . Sincer as fi vrut sa-l vad live , dar din pacate nu s-a putut.

Ati avut o echipa smechera =))  "." ; "!" ; "/" 

Invatam semnele de punctuatie  , jucand mix =)) 

Edited by SoNix

Acum 2 ore, SoNix a spus:

Ma intrebam eu cine e " / " =)) felicitari pentru semi-ace :) . Sincer as fi vrut sa-l vad live , dar din pacate nu s-a putut.

Ati avut o echipa smechera =))  "." ; "!" ; "/" 

Invatam semnele de punctuatie  , jucand mix =)) 

Îmi place cum m a pus pe mine primul acolo “.” :)))

Așteptam răspunsul lui Vlad , pro pana atunci

Am dat din greseala banul prost dar, banul tau  va ramane deoarece esti  player ul care ai primit ban ca ai dat   drop  la wg. Vina mea ca nu am reusit sa iti arat defapt dc te-am banat dar acum stii:D

? Esti nebun la cap ? 

Eu nu am m-ai jucat cu nick-ul SoNix timp de o saptamana.

Am fost cu nick-urile

GRBRK

copilarie

gingaryuga

Vreau o dovada ca am dat drop la wg , m-ai ales cu steam-id-ul precizat mai sus

Il rog si pe Venom sa se uite in consola special , pentru greselile tale .

Nu am mai jucat pe mix.fio timp de 4 zile.

Chiar astept dovada . Adica ma confuzi cu un alt player , care tu nu l-ai banat atunci si banezi acm ?. Cum s-a intamplat cu haway , nu a jucat timp de o saptamana pe sv si vine altcineva cu nick-ul afland ca e interzis pentru nimic. Nu am cum sa ma mai joc cs , ca e la reparat laptop-ul pentru a-mi schimba placa de sunet.

Edit x3: L-am dus la reparat de abea azi , dar am si martori ca harD , prian ca nu am m-ai jucat  pe mix.fio .

Edit x4: Cum se face ca nimeni de pe sv la ora aceea , nimeni nu stia ca sunt "interzis" , toti pe steam ma intrebau de ce am luat ban , doar tu stiai ca eu sunt un "codat".

Ma rog , eu nu ies de pe sv , fara sa ii cer voie unui admin ... pentru bun simt. Ca tu intri in mix si dupa 5 min iesi , cand nu e spec si nu iei ban si altii sa fie pedepsiti pentru drop. 

Sa nu o mai lungesc cu atatea edit-uri si povestii , vreau doar dovada .

Edited by SoNix

Nu, dar ai jucat cu unul SeDaN:) Cyclonn este cel care mi a scris  pe steam ca esti sedan si in pluss de asta mi am adus aminte de poza ta de la steam:)

Eu nu sunt SeDaN ... eu il injuram pe mix pe Sedan.

Sedan a fost si inca este banat pe sv , am fost de fata cand a fost banat .

Eu nu sunt plagiator ca just9n si ca Sedanikess acesta . Sunt cu numele asta de cand avea com interfata veche . Asa , tu asculti 1 player impotriva altor 10 playeri. Ok , m-am lamurit cu tine , doresc sa aflu si decizia lui Venom si celorlalti admini.O dovada ca am acelasi steam id cu player-ul precizat sau acelasi profil comunitar ca player-ul precizat.  Tu nu cred ca ai inteles ca ma jucam impotriva ta si a lui sedan cand eram cu numele GRBRK, dar ma rog , o sa-mi aduc si altii martorii care sa-ti dovedeasca ca nu sunt acest "SeDaN".

Nu doresc sa facem chat , daca tu imi dovedesti ca sunt SeDaN, o sa-l rog eu pe Venom sa-mi dea ban pe com si interzis pe toate sv-le de pe com , daca tu imi dovedesti aceasta chestie .

Edit x1: Adica SeDaN , avea poza cu Ryuga din beyblade ? E un anime preferat din copilarie si nu cred ca ai observat ca de fiecare data avea un player o poza cu un baiat cu parul alb si rosu :)), dar ma rog si el stie poza . Poza e de pe steam avatars :)) ceea pe care o am in momentul actual

Daca tu ai ban pe un sv de mix si vad avatarul din kings , si unu din kings era banat aici , asta insemna ca e corect sa banez fiecare player cu poza din kings ?

Logica si gandirea ,  nu prea exista ....

Edited by SoNix

Nu as avea de ce sa te banez pe forum, decat daca esti agresiv si incalci regulamentului.

V-as ruga sa nu va mai înțepați intre voi la reclamații si cereri unban. Inteleg, vă simțiți nedreptățiți, dar creăm mai multă vâlvă decat sa ne respectăm intre noi.

Eu am lipsit o perioada cam mare și as pierde timpul sa citesc toate log-urile de cand am lipsit si pana acum, iar Vlad nu stie cand s-au întâmplat cele de fata.

Nu are nici dovada, deci vei lua unban.

Guest
This topic is now closed to further replies.

About Us

Fioriginal.Ro Gaming community

© FiOriginal.ro

Important Links

Rules

Important Links

Making a comeback
  • Create New...