Sari la conținut

Recommended Posts

Salutare tuturor si La Multi Ani!

As putea rezerva si eu maine de la ora 10:30 (dimineata in caz ca nu se intelege) serverul pentru vreo 2 ore?

Am niste vechi prieteni ce se aduna la o sala de gaming si vor un server unde sa poata juca si cu cei online si am rugamintea daca ma puteti ajuta in aceasta privinta.

De asemenea as avea nevoie, va rog si de un admin... Sau eventual daca doreste cineva sa imi ofere acces doar pentru ziua de maine cred ca ar fi mai ok (in caz ca nimeni nu are rabdare sa stea dupa noi).

Multumesc anticipat!

PS: Imi cer scuze daca nu este postat in aria corespunzatoare, dar nu vad unde altundeva se poate posta asa ceva.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Noroc!

Eu ti-l rezervam, insa nu sunt acasă. Sunt plecat 2 saptamani și nu iti pot lasa grad. Din păcate sunt singurul cu acces ftp online dintre ceilalti 2 fondatori. Daca poți lua legatura cu @Jică Măcelaru', poate te ajuta el.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 46 minute, Venom a spus:

Noroc!

Eu ti-l rezervam, insa nu sunt acasă. Sunt plecat 2 saptamani și nu iti pot lasa grad. Din păcate sunt singurul cu acces ftp online dintre ceilalti 2 fondatori. Daca poți lua legatura cu @Jică Măcelaru', poate te ajuta el.

Dacă dorești pot fi admin mâine ca arbitru , @ballackdacă doresti

Partajează acest post

Link spre post

Daca sunt playeri atunci si se joaca, mutati-i pe mix2. In rest, have fun! :)

Partajează acest post

Link spre post