Sari la conținut
Kenvelo

Încă un capăt de drum... Dar (DOAR PE COMUNITATEA ASTA)

Recommended Posts

Cum am spus mai sus... Server-ul va fi mutat de pe această comunitate. Dar nu cu addons-ul acesta, o să fac altul. Exact la fel, doar cu mai multe modificări.

O să ne mutăm , sper să veniți și să nu țineți cont că e altă comunitate sau mai știu eu...

Îmi pare rău, dar dacă tot plătesc niște bănuți, măcar să am și eu oameni care să mă sprijine și să mă ajute dacă vreau să fac vreo modificare.

CU părere de rău vă spun că această comunitate e pe ducă, și nici măcar unul nu încearcă ceva

Noul server va fi redeschis pe data de 8. 

Îmi pare rău, băieți. În special de Deadpool. În rest vă doresc numai de bine și să ne regăsim pe noul server.

Sănătate! 

Anca: fii macar cu bun simt, chiar de pleci si nu mai fa reclama. Am sters reclama. Cu plăcere 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bunul simț al unui om, se câștigă. Nu doar să dai din gură și să nu faci nimic. 

Că așa-s mulți pe aici. Decât să arunc cu banii aiurea și să nu intre playeri sau să primesc vreo mână de ajutor, mai bine plec, că e mai bine așa. 

Și @Ancaa.#, eu am hotărât să las reclama, ca să știe oamenii unde se va redeschide. Pentru că aici, încă există oameni care vor să facă ceva. 

Îmi pare rău că nu am avut cu cine să mă înțeleg aici, dar se vor face multe schimbări pe celălalt server.

Vă aștept pe data de 8 pe server. În caz că nu mă găsiți pentru cei care vor să joace. 

Mă găsiți pe steam.

În rest, numai de bine pentru toată lumea! 

Aici am încheiat cu discuțiile. 

Partajează acest post

Link spre post

Tu vorbești de respect. Bunul simț e altceva. Nu trebuie sa ti-l câștige nimeni. Nu il ai, nu te respecți; il ai, te respecți.

Nu te-a tinut nimeni cu forța. Topicul asta il vad mai mult pentru a te plange. Daca voiai sa pleci, spuneai ca o faci si plecai, fara alte adăugiri.

Inca ceva: Playerii de pe server vin pe forum, nu invers. :) Daca rs si mix au oameni, si tu poti avea.

Partajează acest post

Link spre post

De cate ori ai cerut ceva si nu ai fost inteles? Sau nu ai fost ajutat? Spre ex eu una nici nu te cunosc, in sensul ca nu am avut vreo tangenta cu tine. Nu imi amintesc sa fi apelat vreodata la mine pentru ceva si eu sa iti fi vorbit urat/sa te jignesc, ori sa te ignor.

Comunitatea asta supravietuieste de vreo 10 ani. Da, nu mai este la fel de populata ca acum cativa ani, dar macar suntem seriosi. Daca tu crezi ca va fi mai bine pe tentativa aceea de comunitate...aia e. Nu te opreste nimeni sa faci cum crezi ca iti va fi mai bine, e dreptul tau.

1.6 e dus demult. Sa nu mai zic de modul dr.   "sper să veniți și să nu țineți cont că e altă comunitate sau mai știu eu" . Nu cred ca e careva copil sa gandeasca asa. Chiar si eu o sa mai intru de dor cand am timp sa joc, daca ramane clasic. 

Si inca ceva: intru si eu la tine pe server si le spun playerilor despre serverul vechi de dr pe care il stiu ei facut de luxor. Si scriu asta: "Serverul x s-a redeschis. Va astept pe lalala." Ti se pare ok? Sau banezi pt reclama? Exemplul asta il dau ca un raspuns pentru ce mi-ai scris.

Ai spus sa te caute pe steam, vorbesti cu ei acolo. Cum tu ai reguli pe server, asa avem si noi niste reguli aici. 

Nu vreau sa pleci de aici cu ciuda sau suparat pe mine/ pe noi si sper sa nu o faci. Acum daca vrei sa intelegi ce am scris pe aici sau sa iei in nume de rau, e problema ta. 

Tot ce a scris Venom mai sus, acelasi lucru l-as fi transmis si eu.

Iti urez succes mai departe.

Partajează acest post

Link spre post

În fine. 

Nu sunt supărat pe nimeni. Eu vreau decat o schimbare. Atâta tot. Intr-adevăr, am reacționat la nervi aseara facand topic-ul si restul, dar e ok.

Va dau dreptate amândurora si imi cer scuze ca am reacționat așa. 

O seară frumoasă vă doresc!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum