Sari la conținut
plexus2k18namcod

● Respins | Cerere unban | uZZykan

Recommended Posts

# Nick:uZZy ;GLOANTE OARBE

# Motiv:aim+wall

# Adminul care te-a banat:Venom

# Dovada/Ban Log:https://www2.zippyshare.com/v/Zj2NSJEW/file.html poza cu ban  

# IP/Steam ID: 92.80.139.69

# Data și ora: 3 ianuarie 2019, ora 12:25 parca

* Cine nu respecta modelul titlului, are Respins+Cos.

•  

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Contra unban ! Te-am banat si in trecut,dar e un prost pe nume bursuc care nu m-a crezut !Nu stiu ce tupeu poti avea sa faci si cerere de unban.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 6 minute, BSK a spus:

Contra unban ! Te-am banat si in trecut,dar e un prost pe nume venom care nu m-a crezut !Nu stiu ce tupeu poti avea sa faci si cerere de unban.

Tipule ai o ura pe mine incredibila, am luat ban pe war acum ohohoho cand era sv-ul lui castana si juca cs am luat ban pe war de la tine si Venom, ai ura pt ca ne am certat pe steam ai bft

Partajează acest post

Link spre post

Te rog sa nu mai faci triplu post.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 15 minute, Venom a spus:

M-am uitat mai atent si nu am vazut aim.

https://ufile.io/va8gj

Ti-am vazut demo-ul si pe ala din z nu il stiam (Bursuc) Am verificat pentru ca am auzit ca se tragea in z si pe ala din ban nu m-am batut pentru ca stiam ca o sa mor daca stau la bataie cu ala 

@plexus2k18namcod, am inteles. Nu mai posta. Asteapta sa isi dea si ceilalti cu parerea.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 32 minute, Twist. a spus:

Dezvolta. M-ai facut curios.

Desigur, eu am jucat foarte curat in punctul meu de vedere unii o sa ma credetii unii nu, sunt multii codatii pe sv sa pot spune acum cateva zile era 1, stia toti dupa harta si era valver, sunt multe tehnici de jucare cu cod si a da wg sa fie clean, daca dorestii sa iti spun metoda pe valve ti-o chiar spune, dar am fost steam on ceea  ce ar  fii nasol daca juca cu cod pe cs 1.6  steam luam vac ban dar e si o problema cu codurile la mine, eu nu pot juca cu cod adica nu am o permisiune de jucare cu cod pe macbook credeti-ma luati o masina virtuala instalati cs 1.6 si un wallhack oricare altu orice cod vreti voi si rulati-l 

la mac nu poti deschide orice tip de fisier cum ar fii .exe el poate rula in loc de .exe .dmg care aceea este o imagine la wargoods nu pot da un wargoods sa fac un test deoarece am mac-ul acesta, sa revenim la subiect-ul de codatii, da acum cateva zile era 1 de rupea stia pe toti dupa harta(avea imaginatie pe sunet) =)) , nu pot da numele la codatii deoarece sunt prietenii cu ei si iti dai si tu seama daca le spun name-ul lor o sa fie cearta noi impartim cont-urile de steam cum ar fii pt wn, wd, si tot asa, sper ca mi-ai inteles punct-ul de vedere, o zii buna.

Partajează acest post

Link spre post

Nu exista am jucat "foarte curat", exista doar curat.

Din pacate se poate juca cu coduri si pe steam on, iar mie imi pare ca stii si tu asta.Daca ai incercat sau ai vazut ca poti pe valve sa ascunzi, sunt sigur ca stii ca merge si pe steam :)

As vrea sa imi demonstrezi cumva ca esti pe macbook si sa îmi arăți ca nu poti executa fisierele .exe. E singura ta sansa.

Si as mai dori sa te uiți foarte atent pe demo-ul de sus si cu slow motion cum ai iesit prefire in z. In banana ai auzit pasi, înțeleg, iar in z cum se tragea, dar ai iesit direct cu tinta in el. Asa viteza de reactie...ce naiba.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 6 ore, plexus2k18namcod a spus:

Tipule ai o ura pe mine incredibila, am luat ban pe war acum ohohoho cand era sv-ul lui castana si juca cs am luat ban pe war de la tine si Venom, ai ura pt ca ne am certat pe steam ai bft

Nu am absolut nici o ura pe tine,doar ca sunt prost si ma spamezi pe steam,da,altceva nu. Ca te-am banat acum ohoooo cum zici tu,sau ca te-am banat acum e tot ban nu mai ai ce cauta aici !

Partajează acest post

Link spre post
Acum 2 ore, Venom a spus:

Din pacate se poate juca cu coduri si pe steam on, iar mie imi pare ca stii si tu asta.Daca ai incercat sau ai vazut ca poti pe valve sa ascunzi, sunt sigur ca stii ca merge si pe steam :)

As vrea sa imi demonstrezi cumva ca esti pe macbook si sa îmi arăți ca nu poti executa fisierele .exe. E singura ta sansa.

Si as mai dori sa te uiți foarte atent pe demo-ul de sus si cu slow motion cum ai iesit prefire in z. In banana ai auzit pasi, înțeleg, iar in z cum se tragea, dar ai iesit direct cu tinta in el. Asa viteza de reactie...ce naiba.

Desigur, o sa iti dau o poza cu macbook-ul meu o sa ii fac un ss dupa tel.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 2 ore, Venom a spus:

https://www60.zippyshare.com/v/uthhcYQK/file.html Aici am pus o poza cu macbook-ul meu cand era pe forum-ul vostru este facuta recent v-am aratat macbook-ul o sa va arat acum un video cand rulez .exe

Partajează acest post

Link spre post

Dar ai butonul de edit, limba romana.

Nu mai scrie cate un comment nou la fiecare mesaj pe care vrei sa il scrii .

Pareri la demo?

Partajează acest post

Link spre post
Acum 8 ore, plexus2k18namcod a spus:

Ar fii nasol sa iau ban ca am jucat curat, si altii care joaca cu cod nu iau ban sper sa se simta

stiu nu sunt admin dar are mare dreptate :) pana si unii din staff joaca cu wall dar am zis sa mi tin gura ca oricum nu ma ia nimeni in seama. Mie mi se pare ca uzzy asta n are coduri doar noroc mare.

Partajează acest post

Link spre post

V-as ruga sa nu mai fiti off-topic. E vorba de demo-ul lui, nu de cine e din staff si cine nu e.

Ti-am zis uzzy sa nu mai scrii nimic si sa ii lasi pe ceilalți să vorbească. Ti-ai exprimat punctele de vedere, acum e randul și celorlalți. Un mesaj daca il mai scrii aici pana nu luam o decizie, iti resping cererea si te sanctionez iar.

Motan, e interpretabil ce spui, si atât timp cat nu ai dovezi, e nefondat ceea ce spui si iti pierzi timpul cu comentarii care denota frustrare si disperare. Iarta-mi cuvintele. :)

Esti foarte analitic cand vine vorba de ceea ce fac ceilalți, dar foarte puțin de ce faci tu...aproape deloc.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 19 ore, Venom a spus:

V-as ruga sa nu mai fiti off-topic. E vorba de demo-ul lui, nu de cine e din staff si cine nu e.

Ti-am zis uzzy sa nu mai scrii nimic si sa ii lasi pe ceilalți să vorbească. Ti-ai exprimat punctele de vedere, acum e randul și celorlalți. Un mesaj daca il mai scrii aici pana nu luam o decizie, iti resping cererea si te sanctionez iar.

Motan, e interpretabil ce spui, si atât timp cat nu ai dovezi, e nefondat ceea ce spui si iti pierzi timpul cu comentarii care denota frustrare si disperare. Iarta-mi cuvintele. :)

Esti foarte analitic cand vine vorba de ceea ce fac ceilalți, dar foarte puțin de ce faci tu...aproape deloc.

Aparent mi s-a schimbat ip-u ..  asta e ala nou 92.80.149.197

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.