Sari la conținut
rTan.

● Acceptat | Reclamatie admin | bursuc

Recommended Posts

× Nick: rTan.

× Nick admin: bursuc

× Motiv(sumar): comanda pe admin 

× Martori: nu stiu cine a fost martor , fiindca am luat o pauza o ora si ma trezesc cu ban , deci pot spune ca @joni hh e martor avand in vedere ca mi-a scos ban-ul

× Dovada*https://imgur.com/a/RJ0QCYQ

× Data și ora: in jur de 12-13

× Parerea ta: Merita remove acest baiat , cine este el sa imi dea ban? Trebuia sa imi faca reclamatie daca nu ii convine ceva . Am dat ban lu' love pentru demo pe forum si el dupa imi da ban? Tocmai ce a spus sahara , nu mai accepta comenzi intre admini si el asta face :)) @db.Sahara

*Chat Log(daca este nevoie) :

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 52 minute, Zedd a spus:

Da ba sahara vino sa iei masuri, ai ruleta?

Adevarat :)))

Pai hai sa iti spun de ce ti-am dat tie ban.

1. Stau cu xeqt si lov3 o ora sa adunam oameni sa ne jucam ts on cum trebuie,apoi tu intrii si fiindca iti e lene sa astepti sa iti dea link tu iesi cu arfe sa mi-l puna pe forum. 

Ne strici jocul la 9 oameni ca iti este tie lene sa stai 2 minute? Cand iti zice baiatu stai ca ti-l dau acum tu ii dai ban,pai cum sa reactionam? Inainte sa spuneti ala si ala merita remove sau nu merita admin,ganditi-va ca voua va e lene sa schimbati o mapa,sa dati un ban pentru un drop,dati ban pe ip sa il nimereasca si altii si cand iti zic de ce dai ban pe ip te faci ca esti mare smecher in grad si faci de vrea pl ta,tu esti rtan. 

Subnote ;) Nu mi-a pasat niciodata cine este si ce grad are,daca tu iti bati joc de 9 oameni ca iti este tie lene sa astepti sau va da unu drop de la wg si stai ma ca are ala admin da ala ban ce plm mai stau eu sa scriu atunci salut. Fix asta e atitudinea voastra, " cine este el sa imi dea ban? '

DAR TU CINE ESTI SA IEI LUMEA LA MISTO SI SA NE STRICI JOCUL TUTUROR PENTRU CA AI ARFE DE MARE ADMIN?

Va dau ban,daca pot si daca ai co owner ;) 

Joni nu avea cum sa fie martor pentru ca nu era pe server.

Editat de BSK

Partajează acest post

Link spre post

Bursuc, e a treia oara cand incalci regulamentul. Ai un avertisment.

rTan, te iert de data asta. Tii minte bine ca ai mai facut asta. Sper sa incepi sa fii mai rabdator cu oamenii.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.