Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
motanN1!

● Respins | Cerere Organizator | motanN1!

Recommended Posts

× Nume: Georgian

× Nick: motanN1!

× Steam ID(On): STEAM_0:0:427845834

× Profil Steam(Link): https://steamcommunity.com/id/motann1/

× Vârsta:  12

× Link Gametracker: https://www.gametracker.com/server_info/89.40.233.5:27015/top_players/?query=motan - am 106 ore chiar :))

× Motiv: sa ajut la mix-uri

× Experiență ( in ani, luni, nu procentaj ) : destula (am avut si pe war 2 luni dar in acele 2 luni zic eu m am descurcat bine probabil o sa raspunda la acest topic si owner ul de pe war )

× Ai citit regulamentul?: Desigur

× Propuneri/Îmbunătățiri(*): E perfect asa cum e

Edited by motanN1!

Acum 2 ore, motanN1! a spus:

× Experiență ( in ani, luni, nu procentaj ) : destula (am avut si pe war)

Activitate buna dar as vrea sa sstiu mai exact cata experienta ai , cuvatul destula nu exprima  timpul si nu o sa stam acum sa intebam in stanga si dreapta cat timp ai fost pe war si cum te-ai descurcat aproximeaza te rog . Multumesc anticipat

Contra. Esti foarte stresant uneori și găsești motive la aproape toti jucătorii care nu iti convin, spunand cate ceva despre ei legat de joc.

Maturizeaza-te si tu!

Te-am vazut pe server de multe ori, ai si orele necesare, dar nu stiu cat de matur sau cat de bine te vei descurca daca vor interveni probleme sau conflicte pe server in lipsa adminilor mai mari. Am intalnit multi admini pe alte servere cu varste fragede care isi bateau joc de accese. Toata lumea trebuie sa merita o sansa dupa parerea mea. Dar la prima greseala sa se ia masurile necesare conform regulamentului.

Pro.

Contra. Acelas motiv ca a lui venom , maturizeaza te ca in unele faze esti cam prost. ex : aseara cand   ti s a spus ca faci antijoc ai inceput sa injuri si amenintai ca faci reclamatie la un eventual kick sau spec.

db.Sahara:@Akar(0)N nu era nevoie sa l faci prost te rog sa te abtii de la jigniri

Edited by db.Sahara

*SPEC* Titan ~ Zeus ! :  pro, motane, scrie tu acolo:)) - Slaiphar

akaroane nu vreau sa ma cert aici cu tine dar ca idee mai usor cu minciunile :)

Aici nu e vorba de varsta. Si eu la 14 ani invat sa ma maturizez si sa nu injur.Daca ramai asa cuum esti acum ai un pro de la mine.

Daca devii din nou ca pe war ai un mare CONTRA

sunt pro la aceasta cerere

Acum 3 ore, motanN1! a spus:

*SPEC* Titan ~ Zeus ! :  pro, motane, scrie tu acolo:)) - Slaiphar

akaroane nu vreau sa ma cert aici cu tine dar ca idee mai usor cu minciunile :)

am 2 admini care au fost de fata , ce i drept si ei au votat la fel cum am votat si eu fiindca ti ai aratat adevarat fata

Acum 2 ore, Vlad. a spus:

Aici nu e vorba de varsta. Si eu la 14 ani invat sa ma maturizez si sa nu injur.Daca ramai asa cuum esti acum ai un pro de la mine.

Daca devii din nou ca pe war ai un mare CONTRA

sunt pro la aceasta cerere

Tu cam regresezi, nu progresezi. :)))

Parerile sunt ale voastre si iau in considerare ce ati spus.

Numai ca nu sunt indeajuns de convins de el.  Inteleg, Motan, ca la varsta ta iti place mult sa te exprimi, dar uneori exagerezi si incepi sa-i deranjezi pe toti. N-as vrea sa stiu ce ai face cu acces la chat.

Respins.

Guest
This topic is now closed to further replies.

About Us

Fioriginal.Ro Gaming community

© FiOriginal.ro

Important Links

Rules

Important Links

Making a comeback
  • Create New...