Sari la conținut
haze

[WAR] [Acceptat] [Cerere admin] haze

Recommended Posts

Nume : Vio                                                                                                                                                                                                                

Nick : haze                                                                                                                                                                                                                            

Vârsta : 15                                                                                                                                                                          

SteamID numeric (obligatoriu Steam On pentru gradul 2): STEAM_1:0:181300235                                                                                                                                                        

Link GameTracker cu orele/activitatea pe server (minim 30 ore si activitate saptamanala buna) :   https://www.gametracker.com/server_info/89.40.233.48:27015/top_players/?query=haze                                        

Experienţă :am mai avut admin timp de jumate de an ,pe alt server de mix ,acum ceva timp.

Motiv : sunt momente n care nu sunt admini pe server si momente in care sunt destui ,unul in plus nu cred c ar strica.

Ai citit regulamentul?:ofc

Data trecuta n am avut activitate ,here it is.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pro. Ai 11.75 ore saptamana aceasta. KW! 

Edit: @MISHUuita-te si calculeaza la recent days la fiecare nume sunt aprox. 12 ore. 30 ore are in total.

Editat de mixwell

Partajează acest post

Link spre post
Acum 1 oră, mixwell a spus:

Pro. Ai 11.75 ore saptamana aceasta. KW!

Unde vezi tu 11 ore ? si nici macar 30 de ore n-are

Partajează acest post

Link spre post

Nu ma intereseaza daca o sa iei admin pentru ca iti dau pro toti. 

De la mine ai contra. In caz ca nu ai citit ce am scris la ultimile cereri de admin, daca vrei admin trebuie sa ai o activitate mult prea buna in timp, nu ultima saptamana, ca sa iti dau pro pentru ca si asa sunt prea multi admini. Daca ar lua toti ca tine (cu activitate  recenta,nu in timp) admin si pe motivul ca uneori nu sunt admini on, unde s-ar ajunge ?

Partajează acest post

Link spre post
Acum 6 ore, haze a spus:

Daca ti e greu sa le calculezi prietene ,mai bine nu mai comenta ,te rog eu.

Cum poti sa fii tare in gura cand acolo scrie clar 18.35?

Contra.

Partajează acest post

Link spre post
1 hour ago, Twist. said:

Nu ma intereseaza daca o sa iei admin pentru ca iti dau pro toti. 

De la mine ai contra. In caz ca nu ai citit ce am scris la ultimile cereri de admin, daca vrei admin trebuie sa ai o activitate mult prea buna in timp, nu ultima saptamana, ca sa iti dau pro pentru ca si asa sunt prea multi admini. Daca ar lua toti ca tine (cu activitate  recenta,nu in timp) admin si pe motivul ca uneori nu sunt admini on, unde s-ar ajunge ?

Exista si replica mea ,ca vad ca ai pro la comentariu.Am intrat 3 zile la rand de dimineata fara urma de player.Eram primul pe server si dadeam mesaje la admini pentru ca nu intra nimeni ,si usor usor strangeam.Si ieri se deconectasera adminii si nu aveam solutii,si playerii voiau sa joace.Stiu ca nu ai zis o cu nume de rau ,dar exista si o varianta de a avea admin pentru cateva zile pentru a vedea activitatea si feedback ul.Multi admini nu sunt de dimineata cum sunt eu si crede ma ,chiar n ar strica un admin in plus ,fie ca sunt de 10 ani sau o sapt in comunitate.Odata ce tin playerii pe server crede ma ca e mai mult ca perfect

Partajează acest post

Link spre post
3 minutes ago, Raressss said:

Cum poti sa fii tare in gura cand acolo scrie clar 18.35?

Contra.

Adica trebuie sa fac 30 de ore pe un singur nume?Alea toate s numele mele da o n sange de treaba.

Partajează acest post

Link spre post

Evita sa mai faci dublu post. Foloseste functia edit.

Si nu mai raspunde fiecaruia ca mai mult lasi impresie proasta dupa felul cum raspunzi. 

Eu as da pro pentru ca ai orele si activitatea este ok.

Dar, cum a spus si Twist, sunt deja foarte multi admini. Eu zic sa mai astepti 1-2 saptamani sa demonstrezi ca vrei sa ramai si sa te vada si restul cum esti. 

Daca qrs sau zedd considera ca este necesar sa ai admin, atunci vei primi. 

Partajează acest post

Link spre post

Eu sunt contra.

Ai activitate, dar ai un limbaj putin vulgar si iti permiti cu unii admini pe care nu-i cunosti glume puțin peste limita lor de perceptivitate. :)) Glumesc, peste limita.

Editat de Venom

Partajează acest post

Link spre post

Inainte daca aveai 40 de ore,toti erau contra :)) cu 4-5 admini pe server ,acum sunt 20 de admini ..si sunt primiti toti playerii cu 20 de ore ...Punct

Partajează acest post

Link spre post
La 12.03.2018 la 17:01, Venom a spus:

Eu sunt contra.

Ai activitate, dar ai un limbaj puyin vulgar si iti permiti cu unii admini pe care nu-i cunosti glume puțin peste limita lor de perceptivitate. :)) Glumesc, peste limita.

nu mai am nimic de spus

Partajează acest post

Link spre post

Stiu ca par idiot ,ca tocmai ce mi a zis sea sa folosesc edit ,si chiar nu l gasesc la ora asta ,dar am zis s o las asa. @sednor a inteles ca eu ma injur cu adminii=)))))Venom ,daca ma injur cu taur in gluma ca ma inteleg cu el ,crede ma ca nu e nicio jignire.Si cu saw atunci s a cam dovedit ce a fost.Anca ,scuze iar de repost :/

Editat de haze
aici dc plm pot sa dau edit?

Partajează acest post

Link spre post

Am atenționat atunci pentru dublu post. Acum nu e dublu post ca a mai postat cineva dupa tine si au trecut 24 ore. E ok :))

Funcția edit o ai valabilă pentru 12 ore de asta nu iti mai apare.

Up verdict ca stă de ceva timp cererea.

Partajează acest post

Link spre post

Am tot sperat ca apar mai mult de 5 pareri , avand in vedere numarul mare de admini care tot e invocat.

Acceptat , dar sa pastrezi, in ciuda glumelor,  un limbaj decent.

PM cu datele daca il vrei pe nume.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.