Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
vektor

[Rezolvat] probleme in cs 1.6

Recommended Posts

Va salut!

Mi-am schimbat calculatorul si deatunci am probleme cu mousu in cs 1.6, adica la pistol nu-mi merge la fiecare clik si nu cred ca e din mous, mousu l-am verificat in alte programe si functioneaza bine, este vorba de un razer naga, am incercat si cu alte kituri de cs si se comporta la fel, am incercat si cu alte mous-uri,nu pot sa-mi dau seama de unde ar putea fi problema!

s-a m-ai batut cineva de asa ceva, ce parere aveti?

Multumesc!

Ce CS folosesti? Cred ca este din cauza lagului. Ori ai tu lag, ori joci pe un server din strainatate ce are lag/nu e bun hostul.

Am inchis si razer sinapse si tot la fel, si nu e vorba nici de lag joc m-ai rar si prefer gg.original.ro ca server,pe toate se comporta la fel, am dezinstalat si driveru de la razer si am folosit alt mous si la fel, e o problema de soft dar nu reusesc sa o gasesc!

fa update la windows .... eu am avut o problema similara cu touchpad-ul de la laptop .... din cauza unui gandacel in w10, imi facea figuri, si dupa un update frumusel, si-a revenit .... incearca sa faci update si daca tot nu merge, poate un clean install 

La 11.03.2018 la 1:31, Yusaku a spus:

fa update la windows .... eu am avut o problema similara cu touchpad-ul de la laptop .... din cauza unui gandacel in w10, imi facea figuri, si dupa un update frumusel, si-a revenit .... incearca sa faci update si daca tot nu merge, poate un clean install 

Mersi !

De la windows era problema !

Guest
This topic is now closed to further replies.

About Us

Fioriginal.Ro Gaming community

© FiOriginal.ro

Important Links

Rules

Important Links

Making a comeback
  • Create New...