Sari la conținut
Zaytsev.

[Duel] Zaytsev vs AndreiXD [Anulat]

Recommended Posts

Ba, nu vreau sa intervin sa va stric aici. O intrebare si imi sterg apoi postarea. De ce nu se respecta regula de la dueluri? Cea in care sa dea altcineva stock pentru a se evita alte probleme/ discutii.

Macar stergeti conditia aia daca nu va mai e utila.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 ore, sea a spus:

Ba, nu vreau sa intervin sa va stric aici. O intrebare si imi sterg apoi postarea. De ce nu se respecta regula de la dueluri? Cea in care sa dea altcineva stock pentru a se evita alte probleme/ discutii.

Macar stergeti conditia aia daca nu va mai e utila.

am sa ma ocup eu , n-am avut timp saptamana asta nici sa ma duc sa ma tund. Am fost full de munca. @sea

Partajează acest post

Link spre post

Pun topicul pe inactiv. Laptopul meu e in birou sa mi se scrie facturile de plata. Pe saptamana viitoare il am. 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 6 ore, AndreiXD a spus:

Lasă, daca in atâta timp nu ți-ai găsit 15 minute să editezi o poza și să o pui aici este clar cat de mult de interesează. Poți închide topic-ul.

Nu e de interes. Alea 15 minute prefer sa le dorm. N-a nici cea mai mica idee ce imping eu zi de zi. Nu stau ca ceilalti , merg la scoala si dupa sunt liber. Din pacate nici nu mai stiu ce e aia sa mergi la scoala, doar munca si iarasi munca. Era singurul lucru pe care trebuia sa l faci, sa astepti, nu pot sta dupa fiecare si sa Execut ce se spune atata timp cat viata mea personala ma opreste. Cand am timp, ti am spus, ii dam drumul, cand am timp imi fac si activitatea si norma de posturi. Toti sunteti in stare sa aruncați vorbe “nu esti in stare, nu te intereseaza” dar putini sunt capabili sa inteleaga cu adevarat. E Ok Andrei , m-ai lamurit. Imi cer scuze ca am acceptat , ne având timpul necesar sa ti l acord. Tc mutat

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.