Sari la conținut
[x]eNeNN1232

[WAR] [Acceptat] [Cerere accese] [x]eNeNN

Recommended Posts

Nume : Leonard                                                                                                                                                                                                            

Nick : [x]eNeNN                                                                                                                                                                                            

Vârsta : 13                                                                                                                                                

SteamID numeric (obligatoriu Steam On):                                                                                                     

Link GameTracker cu orele/activitatea pe server (minim 30 ore si activitate saptamanal buna)[x]eNeNN https://www.gametracker.com/player/[x]eNeNN/89.40.233.48:27015/           pe numele gouenji  https://www.gametracker.com/player/Gouenji %3A%23/89.40.233.48:27015/  

Experienţă :da

Motiv :as vrea si eu admin

Ai citit regulamentul?:DA

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dati edit la raspunsuri va rog frumos si argumentati-va raspunsurile.

Si nu, nu este evident ca nu putem ghici ce e in mintea voastra. Daca vreti sa intelegem si sa luam in seama parerile voastre trebuie sa stim si noi care sunt motivele de ce nu l-ati dori admin.

Spre exemplu activitatea o are foarte buna.

Limbajul? Varsta? Ce motive sunt?

Eu spre ex as da contra pe langa varsta si pentru raspunsul ala la motiv: as vrea si eu admin 8-|

Partajează acest post

Link spre post

Eu unul ii dau pro,fata de multi alti admini care sunt acum el sta mai mult on si cu varsta le cam da peste nas unora care au admin si suferă de el. Dacă e sa o luam după copilareala vorba ta Zedd ar cam rămâne câțiva :)

Editat de Diamond

Partajează acest post

Link spre post

Si eu sunt pro. Nu se cearta, isi vede de treburile lui, este activ si, din cate am observat eu, aduce playeri.

Partajează acest post

Link spre post

Nu conteaza varsta, eu sunt mai mic cu el, inca cu 2 ani, si, ce e, tot am luat admin. E activ, mai activ ca mine cateodata, nu injura, nu da rage-quit nu iese in timpul mixului.

ON: AI UN MARE PRO

Partajează acest post

Link spre post

PRO Din partea mea , este activ , calm , nu jigneste.

Activitate are cam zilnic.

Partajează acest post

Link spre post

Acceptat atunci.

Deocamdata gradul de organizator(grad 1), apoi vedem cum esti. Daca te vei descurca poti face cerere upgrade intr-o saptamana, 2 si in functie de parerile colegilor, etc vei primi up.

Lasa reply sau trimite pe steam sau in PM steamid-ul tau ca nu ai completat in cerere. Daca nu stii cum, intri pe un server, scrii in consola status si iti va aparea steamid-ul in dreptul numelui tau.

Gl :D 

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.