Jump to content
deadpool

[DRX] Capat de drum?

Recommended Posts

Salut, pe scurt, m-am saturat de situatia aceasta, vreau sa vad daca mai exista oameni interesati de DR, este nevoie de 14 euro, cand se aduna, il redeschid, punct

Hai ca s-a dus si serverul asta. Mi-a placut ce am vazut pe DR si DRX dar se pare ca asta a fost. Succes in continuare. Ati facut o treaba buna dead/devil.

s-a dus dr ul din romania.

Acum 10 ore, CaPi a spus:

Hai ca s-a dus si serverul asta. Mi-a placut ce am vazut pe DR si DRX dar se pare ca asta a fost. Succes in continuare. Ati facut o treaba buna dead/devil.

idem

Intrau 4-5 jucatori pe srv, stiu sigur ca intram si eu daca vedeam mai multi de 2. Dupa, pe rand, cine pica terro, iesea. 

Acum includ si adminii, si ownerii, si jucatorii. Toti faceau acelasi lucru, ieseau cand picau terro.

Dar trebuie sa ai terro ca "asa este dr-ul, cu capcane, nu te mai oftica, valver prost ce esti ca doar cine este steam joaca dr cu adevarat".

"Suntem in 2018 si nu exista coduri pentru steam.... blaaaaaa... uite unul care sare 800 cat mine 700, dar n-are cod ca-i steam on.... blaaaa".

E naspa ca nu mai intra jucatori. Cat timp n-am stiut sa joc, erau servere full, acum c-am invatat, toti s-au lasat.

6 minutes ago, pacpac72 said:

daca tot il vreti inapoi  de ce nu puneti bani si il deschideti.

daca as sti ca am 5 persoane care ar vrea sa joace  dr il deschid eu.

Eu jucam in fiecare zi pe el... nu ma plictiseam niciodata... ma bag!

La 20.03.2018 la 19:07, mixwell a spus:

Eu jucam in fiecare zi pe el... nu ma plictiseam niciodata... ma bag!

La fel si eu ... Pe atunci nu stiam deloc sa joc , acum mai stiu ceva chiar daca m-am lasat.. Alte servere ca drx nu mai exista.. A fost unic.. M-as reapuca daca s-ar redeschide

• Create New...