Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
D3m0N

[Respins] [Cerere DNS] Furien.fioriginal.ro

Recommended Posts

# DNS DORIT:  Furien.fioriginal.ro
# IP
93.119.26.147:27015  (l-am luat din gp , de aceea se vede verde)
# PORT27015
# SLOTURI: 24 momentan , de luna viitoare ii bag 32.
# HOST: zeroping
# TIPUL JOCULUI: Cs 1.6
# MODUL SERVERULUI:  Furien
# VECHIME SERVER: 3 zile , am mai avut servere .
# MEDIA PLAYERILOR PE ZI: E la inceput ,dar promit ca-l voi face 24/24
# LINK GAMETRACKERhttps://www.gametracker.com/server_info/93.119.26.147:27015/
# OWNERI SERVER (link catre profilul de pe forum): Eu si -PTM-Andrey  (http://fioriginal.ro/forum/profile/7939-ptm-andrey/)
# CE SUBFORUMURI VREI LA CATEGORIE:  Anunturi , Regulamente , Concursuri , Admini Server , Reclamatii , Cerere admin / slot , Cereri Unban

# AI CITIT SI INDEPLINESTI CONDITIILE? (conditiile trebuie citite obligatoriu, dar in caz ca nu sunt citite si cererea este respinsa/serverul este exclus din comunitate, inainte sa cereti explicatii, primul lucru care trebuie sa il faceti e sa va duceti sa cititi CONDITIILE):  Da , le-am citit de 2 ori . Stiu ca are putini playeri , dar o sa fie activitate mare pe server, acum e la inceput si na ,totul este mai greu , dati-mi o sansa , Va multumesc !!

=====================================================

kifqzwX.png Informatii despre tine:           

- Varsta, localitate, ocupatie si o scurta descriere. Nu ne intereseaza istoricul de la nastere, ci cateva cuvinte despre cine esti tu.
Raspuns:

- Provenienta banilor pentru plata hostului. Nu suntem de la politie, dar vrem sa stim sigur ca aveti bani sa platiti si lunile urmatoare.
Raspuns:

- O descriere cat mai completa a experientei in domeniul jocului pentru care doriti sa creati serverul. Vrem sa ne asiguram ca viitorii parteneri sunt capabili sa isi administreze serverul.
Raspuns:

- Motivul pentru care vrei sa intrii cu serverul in comunitatea FioriGinaL.Ro si nu alta. De cand esti membru, de unde ai auzit de noi, parerea pe care ti-ai facut-o pana acum despre noi.
Raspuns:

- Prin ce metode ai de gand sa populezi serverul.
Raspuns:

- Asteptari de la noi.
Raspuns:

=====================================================

5. Serverul trebuie sa fie pus la punct inainte de cerere

5.1. inainte de cerere serverul trebuie sa detina addons-ul precizat in cerere
       5.2. sa nu contina reclame la alte site-uri/forumuri
       5.3. sa fie inscris pe GT
       5.4. sa aiba atat pe GT cat si pe server la hostname , numele precizat in cerere cat si in titlul cererii

Guest
This topic is now closed to further replies.

About Us

Fioriginal.Ro Gaming community

© FiOriginal.ro

Important Links

Rules

Important Links

Making a comeback
  • Create New...