Sari la conținut
Zaytsev.

[PS] [Artwork] Zaytsev

Recommended Posts

Cu toate ca sunt creatii facute pe fuga ... vreau sfaturi / critici / pareri , nimeni nu s-a nascut perfect , omul invata toata viata pe care o traieste :)

Y2gqsRR.png x ccMglAT.png x AMbrmEc.png x cHroUPs.png x FiVuGuF.png x suXdvnV.png x qlKXm2V.png x lu7k2Xy.png x TznDxFY.png x VchtwQQ.png x dageIdp.png x Pfhei7Q.png x QwrvK15.png x akNKspb.png x AkWbDbM.png x JsRjTjs.png x RXoUBZz.png x 1CtCI8H.png

Cam astea sunt cele actuale. Din alea vechi n-are rost sa postez , sunt vechi.. oricum exista si celalalt portofoliu al meu , dar .. poveste lunga. Astept sa vad ce spuneti .

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 19 ore, dexeN. a spus:

Unele sunt mai reusite altele nu chiar,sunt dragute.
kw

Unele .. nu ies tocmai pe placul meu , dar le-am postat pentru ca fac parte din munca mea , chiar daca nu-s "wow". 

Alte pareri ? 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 6 minute, FiNNNuTzu^^ a spus:

ce frumos a iesit , imi place brushu ala alb

multumesc foarte mult , intr-adevar , am stat cam jumatate de ora sa potrivesc brush-ul :))

Partajează acest post

Link spre post

Niste lucrări superbe frt, chiar superbe, kw

Partajează acest post

Link spre post
Acum 8 minute, Russ a spus:

Niste lucrări superbe frt, chiar superbe, kw

Multumesc , dar inca mai am multe lipsuri..

Partajează acest post

Link spre post

Nici nu mă aşteptam la altceva de la Saytsev , bravo frt penru performanţă , se vede evoluţia ta de la primele avatare-bannere -etc
KW

Partajează acest post

Link spre post
Acum 22 ore, Fabian a spus:

Nici nu mă aşteptam la altceva de la Saytsev , bravo frt penru performanţă , se vede evoluţia ta de la primele avatare-bannere -etc
KW

Mulțumesc. Asta e dovada Ca mi am dedicat pasiunea in Photoshop. Cu toate ca mai am lipsuri, dar e ok. Multumesc inca o data

Partajează acest post

Link spre post
La 01.02.2018 la 16:06, Zaytsev. a spus:

still working !

q0x0vek.png x 24ymPvP.png

te-am indrumat spre bine , evoluezi mereu tu , imi place ca iti dedici din timpul tau si pentru photoshop ,

tine-o tot asa , ca imi place , si ca sa mai dai si viata vulpii aleia ii mai trebuia un brush dala jmen ca textu e bun

Partajează acest post

Link spre post
Acum 3 ore, FiNNNuTzu^^ a spus:

te-am indrumat spre bine , evoluezi mereu tu , imi place ca iti dedici din timpul tau si pentru photoshop ,

tine-o tot asa , ca imi place , si ca sa mai dai si viata vulpii aleia ii mai trebuia un brush dala jmen ca textu e bun

daca n-am timp pentru placeri , atunci pentru ce ?

mersi fain profesore

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum