Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Jică Măcelaru'

[Anunt] Recrutare moderatori

Recommended Posts

Salut!

Recrutam moderatori pentru urmatoarele categorii:

• Photoshop - trebuie sa aveti portofoliu, sa raspundeti la cereri si sa ajutati in caz ca se cer resurse ps
  • Steam - trebuie sa postati stiri, updateuri, reduceri, giveaways si sa-i ajutati pe cei ce cer ajutor acolo
  • Muzica - trebuie sa postati stiri despre lumea muzicii si hituri noi
  • Filme - trebuie sa postati filme noi, stiri despre lumea actoriei, eventualele noi lansari
  • Jocuri - trebuie sa postati stiri, jocuri noi, updateuri, fix-uri ale jocurilor
  • Sport - trebuie sa postati stiri din diferite sporturi
  • Interviuri - trebuie sa luati interviuri membrilor comunitatii
  • Topicul Saptamanii - trebuie sa postati cate 1 topic pe saptamana
  • Ştiri şi politică - trebuie sa postati stiri noi despre politica sau orice stire importanta.

Inainte de a aplica la o categorie, este important ca să aveți macar 10-15 topicuri si activitate constanta.

Oferim sustinere pentru cei care nu se descurca.

Sport , daca doriti !

Mai mult cunosc fotbalul echipe , trasferuri etc. Dar si pe alea din strainatate, daca este necesar si din tara.

@four. as dori tot la muzica daca este cu putinta ,sa l mai ajut pe zick ,pot incepe sa postez de maine seara joi cel tarziu dat fiind faptul ca am un program mai incarcat la munca . Multumesc anticipat

Salut şi biiiiine v-am regăsit. Ciudat că postez aici , hă ? Aş dorii să-mi încep de-ale experienţei la categoria fotoşop. Portofoliul e gata în seara asta , după ce mai fac update în creaţiile mele. Eventual .. logo-ul îl voi face şi-l voi preda personal domnului Four. E puţin .. mâh greuţ dar îmi voi pune burta la tastatură. Atâtea promisiuni şi vorbe dulci of.. Le las pe altă dată , deocamdată trăiesc doar la acţiuni ! Pup dulce.

sunt nou pe comunitate,vreau moderator la potoshop,MAI AM CATEVA LUCRARI DE FACUT SI TERMIN PORTOFOLIU

Edited by BOY's

Salut , as vrea sa devin Moderator pe aceasta comunitate , am mai avut activitate de genul si pe alde comunitati.
As dori sa activez la setiunea muzica.
Mulțumesc anticipat.

Doresc mod la categoria de sport 

deoarece vreau sa ajut cu ce pot

Edited by EBuffy

Guest
This topic is now closed to further replies.

About Us

Fioriginal.Ro Gaming community

© FiOriginal.ro

Important Links

Rules

Important Links

Making a comeback
  • Create New...