Jump to content
Sign in to follow this  
lüxor - High all the time.

[Respins] [Propunere] Mecanisme avansate.

Recommended Posts

de ce nu puteam avea si noi mecanisme avansate, care sa faca automat chestiile neimportante si cliseice ?

uite un exemplu : cineva face o cerere... la CS, de ce sa nu se puna automat numele topicului asa :

[CS] [Cerere Level 1]   (spatiu de completat numele lui, sau de ce nu sa se completeze dupa model)

alt ex :

dau acceptat sau respins, de ce sa nu se schimbe automat numele topicului cand inchid topicul si primul cuvant din ultimul post e respins sau acceptat si sa se mute la categoria lui.

cum sa spun altfel... suntem oameni si ne plictisim de chestiile astea inutile... daca se poate mai bine de ce sa nu facem ?

sa nu mai zic de faza cu dublu post... de ce sa nu se faca automat cand faci dublu post edit la celalt post ?

astea is numa cateva exemple... si recunoasteti ca v-ar face viata mai usoara, ca nu cred ca sunt eu ultimul lenes din comunitate.

Nu cred ca se pot realiza aceste functii si chiar de ar fi posibile, fiind pe IPS 4.1, ar fi dificil.

Eu nu cred ca acele lucruri sunt asa greu de facut daca le faci la timp: verdict -> modificari. Daca lasi topicurile nemodificate de mai multe ori, se aduna si atunci poti spune ca este mai greu, dar asa, nu vad care ar fi problema.. Aa, ca nu aveti voi chef este altceva.. Observ ca multi dintre voi nu aveti chef nici sa puneti [space] intre 2 paranteze, spre ex: [CS][Acceptat][Cerere Level1] Nume , ce sa mai zic de altceva.. 

Just now, joker` said:

Nu cred ca se pot realiza aceste functii si chiar de ar fi posibile, fiind pe IPS 4.1, ar fi dificil.

Eu nu cred ca acele lucruri sunt asa greu de facut daca le faci la timp: verdict -> modificari. Daca lasi topicurile nemodificate de mai multe ori, se aduna si atunci poti spune ca este mai greu, dar asa, nu vad care ar fi problema.. Aa, ca nu aveti voi chef este altceva.. Observ ca multi dintre voi nu aveti chef nici sa puneti [space] intre 2 paranteze, spre ex: [CS][Acceptat][Cerere Level1] Nume , ce sa mai zic de altceva.. 

sa te multumesti cu ce ai nu e mereu ok, mereu trebuie sa cauti automatizare, de ce sa ne chinuim cu chestii deegaba ?

ce are 4.1 ? peste tot se pot face chestii.

Contra. Nu cred ca v-ar fi greu sa scrieti voi o paranteza si cateva cuvinte si nu e chinuiala deloc, de ce vreti sa terminati cat mai repede un post? Cu sistemul care e acum ne putem da seama si cine e capabil pentru a face o cerere sau ceva si cine nu e capabil. Si probabil ca voi sa imi spune-ti pentru un titlu? Da pentru un titlu . Motivul va las pe voi sa va da-ti seama :* 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...