Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Sign in to follow this  
AdRiaN27

[GG] [Acceptat] [Cerere admin] AdRiaN*

Recommended Posts

- Model cerere- Nick-ul folosit pe server : AdRiaN*

- Vârsta / Localitate / Funcție : 19ani / Galati / elev

- Steam / Non-steam : steam

- Link Gametracker :  https://www.gametracker.com/player/AdRiaN*/89.40.233.53:27015/

- De când joci pe server , în ce intervale orare ( pentru cei care sunt la școală și joacă seara sau doar în week-end ) :  de cativa ani, plus ca am vost admin vreo 3 ani, intru cand am timp

- De ce vrei să fii admin / De ce te-am alege pe tine ca admin / Ce îți propui să faci / schimbi :  vreau sa fiu admin pentru a proteja serverul de codati si de reclame/ pentru a face un joc cat mai placut playerilor/  nu am ce sa schimb, serverul e bun asa, dar vom vedea

- Experienta de admin ( minim 2 ani ) : 5 ani

- Varsta minim 16 ani: 19 ani

nu am mai intrat vreo 2 saptamani pe server, deoarece am avut niste probleme si nu am avut timp de PC                                                                                                                                                                                                   MULTUMESC ! :)

salut la tn sint citeva luni bune de cind nai mai intrat de aia ai luat remove  nu doua saptamini sa zicem pro

21 hours ago, rotwic said:

salut la tn sint citeva luni bune de cind nai mai intrat de aia ai luat remove  nu doua saptamini sa zicem pro

Salut, rotwic vreo 2 saptamani au fost care nu am intrat deloc, si in lunile alea bune de care crezi ca nu am intrat, defapt am intrat dar mai rar.                     Si nu prea am avut timp de PC.

sall domnu adrian asa ptr tine eu intru in fiecare zi pe server si sincer nu te-am vazut decit o data sau de doua ori pe luna poate in ultimul timp ai mai intrat dar foarte rar o zi buna sa ai. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About Us

Fioriginal.Ro Gaming community

© FiOriginal.ro

Important Links

Rules

Important Links

Making a comeback
  • Create New...