Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Sign in to follow this  
24Ghz.

[Discutie] Site jocuri.

Recommended Posts

Salut, am si eu o nelamurile cu acest site de jocuri non steam, multi prieteni au descarcat dupa el outlast etc etc care le descarci gratis, vreau sa stiu si eu mai multe daca sunt virusi daca e adevarat sau ceva daca se poate. As vrea sa stiu cat mai multe despre site-ul asta daca pot descarca , daca nu. 

Multumesc.

----------> http://www.nosteam.ro/ 

E un site bun, pt jocuri care sunt pe steam , dar sunt praf linkurile de download.Apropo sunt toate cracked, sa nu crezi ca cele multiplayer vor merge 100% ca pe steam.

O să încerc să descarc şi eu anumite jocuri de pe acest site şi poate o să revin cu un edit să îţi spun dacă au viruşi sau cum se comportă jocurile. 

Edited by zale deathrun
O greşeală gramaticală

Site-ul functioneaza oke, am descarcat jocuri gen No Man's Sky, GTA V , si jocuri mai "mari", fara nicio problema, n-am avut niciun crash, cat despre jocurile multiplayer nu stiu daca functioneaza 

Acum 29 minute, FluxSow a spus:

Site-ul functioneaza oke, am descarcat jocuri gen No Man's Sky, GTA V , si jocuri mai "mari", fara nicio problema, n-am avut niciun crash, cat despre jocurile multiplayer nu stiu daca functioneaza 

Functioneaza la care le-am incercat my bro ;) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About Us

Fioriginal.Ro Gaming community

© FiOriginal.ro

Important Links

Rules

Important Links

Making a comeback
  • Create New...