Sari la conținut
SanHolo

[Steam] Summer Sale 2016

Recommended Posts

In curand va avea loc Summer Sale pe steam , reduceri masive la majoritatea jocurilor! 

Pregatiti-va codurile paysafe si cumparati liceente CS la jumatate de pret :)

Data aproximativa  Summer Sale 2016 ( NU E CONFIRMATA ) : http://whenisthenextsteamsale.com/  ( + Mai multe informatii despre summer sale  pe acel site ) 

De o saptama se pot face si badge-uri Summer Sale : La fiecare badge normal primiti un numar de la 1 la 8 , cand strangeti toate numerele faceti un badge Summer Sale 2016 : https://postimg.org/image/u1lqqg4xj/  

Note : Dati un ochi la topicul cu key-uri , pun key-uri aleatorii aproape in fiecare zii , majoritatea jocurilor avand Cards Drop , 3/5 3/6 ... Cu inca 15 centi faceti un badge pentru summer sale . 

Pentru a dropa aceste cartonase trebuie sa jucati jocul , insa poti pacalii platforma steam cu ajutorul unui program care simuleaza jucarea jocului ( iti face ore moca si-ti da cartonasele ) . Programul se numeste  STEAM IDLE MASTER , il gasiti cu un simplu  search pe google , si este 99% safe . ( NU RECOMAND FOLOSIREA PROGRAMULUI SI SA JOCI CS:GO IN ACELASI MOMENT . VAC BAN WARNING!)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cand tot astept reducerile :)) 

Mi-a zis Florin acum cateva zile ca vor fi curand reduceri si cam de atunci pandesc.

Totusi, cand se da "startul" poti posta daca alfi tu mai repede sa fim si noi pe faza? :D 

Ca mai degraba as afla de pe forum decat sa stau sa verific pe steam cand intru

Partajează acest post

Link spre post

Summer sale-ul a inceput ! El va tine pana pe 4 iunie ! Vom reveni cu un replay cand se va termina ! Golitiva portofelele ! 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 35 minute, Inkyz.- a spus:

Vom reveni cu un replay cand se va termina

Reply nu replay :)) 

Eu sunt dezamagita ca am vrut sa cumpar csgo ca gift pt un alt cont de steam si nu da voie cica :| 

Edit Inkyz : Eh, stii nu is prosti nici ei =))

Editat de Inkyz.-

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.