Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Jică Măcelaru'

[FGL] [Anunt] Recrutari Moderatori / Moderatori-Globali

Recommended Posts

• Nume real (nume, prenume): Stoleriu Mihai Danut
  • Varsta: 15
  • Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate FioriGinaL.Ro sau in alta comunitate?: Nu.
  • La ce categorie doriti sa aplicati?: Muzica
  • De ce ati ales aceasta categorie?: Inafara de Filme, sunt pasionat de muzica.
  • Considerati ca puteti atrage utilizatorii sa citeasca postarile dvs.? Cum?: Cunosc foarte multe genuri, sub genuri, melodii + la curent cu unele stiri din lumea muzicala si releas-uri fresh pe care le pot oferi celor din comunitate.
  • Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada?: De cand am revenit pe forum, nu.
  • Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta?: \Foarte multe, 300-400, se poate observa acest lucru.
  • Aveti minim 300 de posturi pe intreg forumul?: Da.

• Nume real (nume, prenume): Patrascu Dragos
  • Varsta: 17
  • Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate FioriGinaL.Ro sau in alta comunitate?: In alta Administrator
  • La ce categorie doriti sa aplicati?: Design
  • De ce ati ales aceasta categorie?: Ca ma pricep
  • Considerati ca puteti atrage utilizatorii sa citeasca postarile dvs.? Cum?: Da, mass :)
  • Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada?: Nu
  • Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta?: O sa fac peste 100
  • Aveti minim 300 de posturi pe intreg forumul?: Nu am

• Nume real (nume, prenume):Anghelache Mihai
  • Varsta: 17
  • Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate FioriGinaL.Ro sau in alta comunitate?: am avut pe mai multe :D
  • De ce ati ales aceasta categorie?: Ca-mi place design-ul
  • Considerati ca puteti atrage utilizatorii sa citeasca postarile dvs.? Cum?: Da.
  • Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada?: Am cont de 2 zile doar..
  • Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta?: N-am multe :(
  • Aveti minim 300 de posturi pe intreg forumul?: Nu.Lucrarile sunt in portofoliu ;)

Nume real (nume, prenume):George Visterneanu

Varsta:15

Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate FioriGinaL.Ro sau in alta comunitate?:Nu cred,poate ceva asemanator

La ce categorie doriti sa aplicati?:topicul saptamanii

De ce ati ales aceasta categorie?:am vzt ca nu e niciun moderator la aceasta categorie

Considerati ca puteti atrage utilizatorii sa citeasca postarile dvs.? Cum?:Da, doarece aceea categorie ne propune sa ne folosim imaginatia si creativitatea de care eu cred ca dau dovada

Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada?:Nu prea,dar ma uitam la intrebarile care mi se pareau interesante

Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta?:niciunul din pacate

Aveti minim 300 de posturi pe intreg forumul?Da

• Nume real (nume, prenume):Budei Dumitru
  • Varsta: 16
  • Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate FioriGinaL.Ro sau in alta comunitate?: am avut pe mai multe :D
  • De ce ati ales aceasta categorie?: Ca-mi place ,,,
  • Considerati ca puteti atrage utilizatorii sa citeasca postarile dvs.? Cum?: Da, postand cat mai multe lucrari si pasionad alti utilizatori acestui forum
  • Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada?: Da.
  • Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta?: In jur de 180 :(
  • Aveti minim 300 de posturi pe intreg forumul?: Nu :( ;)

Fa un no-avatar de la zero, fara stock, cu textul principal : NO-AVATAR (font gen bebas kai, bebas neue etc) si textul secundar : FIORIGINAL.RO (font gen wendy sau visitor). :-)

Acum 9 ore, Devil. a spus:

Fa un no-avatar de la zero, fara stock, cu textul principal : NO-AVATAR (font gen bebas kai, bebas neue etc) si textul secundar : FIORIGINAL.RO (font gen wendy sau visitor). :-)

V1:nXPHF2p.gif V2:i1SAr98.gif

30 minutes ago, flapjackk said:

V1:nXPHF2p.gif V2:i1SAr98.gif

Ai lucrat frumos, bravo ! 

Acceptat!

PS: Am vazut portofoliul tau, esti cam vulcanic la pareri negative. Nu trebuie sa le iei ca pe ceva rau, ba din contra, trebuie sa inveti din ele. :-)

• Nume real (nume, prenume): Belean Marian-Daniel
  • Varsta: 17 ani
  • Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate FioriGinaL.Ro sau in alta comunitate?: Funcţia de moderator am deţinut-o pe N forumuri, am avut şi propriile mele forumuri, deci ştiu ce trebuie să facă un moderator.
  • La ce categorie doriti sa aplicati?: Nu sunt specializat pentru o anumită categorie, las la alegerea dumneavoastră.
  • De ce ati ales aceasta categorie?: Orice categorie este bine venită, mă pricep cam la toate.
  • Considerati ca puteti atrage utilizatorii sa citeasca postarile dvs.? Cum?: Deci, în primul rând titlul. Titlul este cel mai important lucru într-o postare deoarece el atrage utilizatorii să citească acea postare. Pentru o indexare bună, trebuie nişte titlul mai diferite, tag-uri ş.a.m.d. Titlul ca titlul dar conţinutul trebuie să fie "pe măsură"(la figurat). În primul rând nu trebuie să scriem romane şi multe alte chestii banale ce nu îşi au rostul,deoarece utilizatorii fiind neinteresaţi nu îi mai dau importanţă acelei postări. "Contează calitatea, nu cantitatea".
  • Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada?: Nu vreau să-mi aleg eu categoriile, dar pe celelalte forumuri am activat la categoria : Cum este pe forumul vostru :  FioriGinaL - DC & IT & C / C++ secţiunea IT.
  • Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta?: Nu am făcut, sunt nou pe acest forum.
  • Aveti minim 300 de posturi pe intreg forumul?: Sunt 100% sigur că din acest motiv o să fiu respins, nu înţeleg treaba asta cu posturile, asta este.

Dacă am să fiu acceptat ca şi moderator pe o anumită secţiune am să încep să mă ocup de acea categorie, deoarece sunt sigur că sunt multe postări inutile, vechi care trebuie reciclate, gen "curăţenie".

Nu doresc neapărat să fiu moderator, deoarece ştiu că nu respect cerinţele impuse de dvs şi nu ar fi tocmai ok.

O zi bună.

PS: @Devil., nu ştiu de ce accepţi pe oricine ca şi moderator. Cererea lui Shen lasă de dorit. "Am vzt" , ca şi moderator bănuiesc că trebuie să ai un limbaj adecvat nu?

Edited by -rTg|Fortlessică.

• Nume real (nume, prenume) : Samson Ștefan;
  • Varsta : 18 ani;
  • Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate FioriGinaL.Ro sau in alta comunitate? : Da.. Moderator o perioada, apoi Moderator Global o alta perioada mai indelungata, pana am facut niste prostii.. Apoi am fost iertat si am avut Moderator.. Dar din lipsa de activitate am fost scos din functie;
  • La ce categorie doriti sa aplicati? FioriGinaL - Jocurile Comunităţii , daca se poate, doar la Minecraft si Counter-Strike : Global Offensive;
  • De ce ati ales aceasta categorie? : Deoarece, am o experienta in acesteste doua jocuri si este o experienta de 4 ani Minecraft de cand era 1.4.1 sau ceva de genul si de 3 ani in Counter-Strike : Global Offensive;
  • Considerati ca puteti atrage utilizatorii sa citeasca postarile dvs.? Cum? : Prin  noutatile pe care sper sa reusesc sa le aduc. Acum depinde si de dezvoltatori (mai mult ma refer la Counter-Strike : Global Offensive), cat de repede vor aduce lucruri noi, daca nu, am sa incerc sa postez alte lucruri interesante;
  • Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada? : Nu. Dar voi activa de maine (21.07.2016) incolo;
  • Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta? : Sincerc, stiu ca am cateva posturi in cele doua categorii;
  • Aveti minim 300 de posturi pe intreg forumul? : 300*10 :3
Edited by Ștefan

On 20.07.2016 at 9:48 PM, Ștefan said:
  • Nume real (nume, prenume) : Samson Ștefan;
  • Varsta : 18 ani;
  • Ati mai detinut o astfel de functie in comunitate FioriGinaL.Ro sau in alta comunitate? : Da.. Moderator o perioada, apoi Moderator Global o alta perioada mai indelungata, pana am facut niste prostii.. Apoi am fost iertat si am avut Moderator.. Dar din lipsa de activitate am fost scos din functie;
  • La ce categorie doriti sa aplicati? FioriGinaL - Jocurile Comunităţii , daca se poate, doar la Minecraft si Counter-Strike : Global Offensive;
  • De ce ati ales aceasta categorie? : Deoarece, am o experienta in acesteste doua jocuri si este o experienta de 4 ani Minecraft de cand era 1.4.1 sau ceva de genul si de 3 ani in Counter-Strike : Global Offensive;
  • Considerati ca puteti atrage utilizatorii sa citeasca postarile dvs.? Cum? : Prin  noutatile pe care sper sa reusesc sa le aduc. Acum depinde si de dezvoltatori (mai mult ma refer la Counter-Strike : Global Offensive), cat de repede vor aduce lucruri noi, daca nu, am sa incerc sa postez alte lucruri interesante;
  • Ati activat la categoria aleasa in ultima perioada? : Nu. Dar voi activa de maine (21.07.2016) incolo;
  • Aproximativ cate posturi ati facut la aceasta? : Sincerc, stiu ca am cateva posturi in cele doua categorii;
  • Aveti minim 300 de posturi pe intreg forumul? : 300*10 :3

Respins!

Guest
This topic is now closed to further replies.

About Us

Fioriginal.Ro Gaming community

© FiOriginal.ro

Important Links

Rules

Important Links

Making a comeback
  • Create New...