Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Sign in to follow this  
CLAUDIA.

[Rezolvat] [Problema] No demo , no ss in cstrike

Recommended Posts

Salutare tuturor!

Am descarcat foarte curand , acum o saptamana chiar , Counter Strike nemodificat de pe acest forum. Problema pe care o am in legatura cu asta este ca orice demo , orice ss pe care il fac sau mi se face , nu le gasesc in cstrike. As vrea , daca se poate , sa ma ajutati sa rezolv aceasta problema.

Multumesc anticipat!

Edited by Faby

1.Intri in Control PAnel / Appearance and Personalisation / FOlder Options / Show hidden files and folders / In casuta urmatoare bifezi show hidden files and drivers .

2. Mergi la executabilul jocului, dai click dreapta , proprietati , compatibility si bifeaza disable display scaling sau cum e, nu mai tin minte si normal ar trebui sa iti mearga [ am avut problema mai demult si asa am rezolvat-o , nu mai stiu exact tutorialul ]

Sper ca te-am ajutat !

Ai testat ce spui sau doar ai copiat textul de pe xtream.

Dacă nu funcționează variantă asta din 2000, încearcă un alt Counter-Strike cu ceva upgrade la versiune. De când cu steamcmd pentru servere sau modificat și anumite mdl-uri.

Vezi ca au mai aparut probleme de genul :D , ultimul post la o problema asemanatoare a fost a lui Luxor , btw vad ca este nerezolvat :D .

La 27.01.2015la18:35, lüxor a spus:

s-ar putea ca cs-ul sa nu aibe aprobare de la windows sa creeze tipul acela de fisiere (sau antivirusul sa il opreasca)

Edited by Faby

Incercasem varianta aia , cum nu mi-a mers , am descarcat alt cs cu care nu mai sunt astfel de probleme, s-a rezolvat.

Se poate da TC. =)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About Us

Fioriginal.Ro Gaming community

© FiOriginal.ro

Important Links

Rules

Important Links

Making a comeback
  • Create New...