Sari la conținut
CLAUDIA.

Ilusion [G] | #54

Recommended Posts

Pentru ca mi-a permis timpul si pentru ca Ilusion era nerabdator sa ii iau si lui un interviu, am mai facut unul. :) Sper sa va placa!

1.Salut!

-Neata! :P

2.Cum te numesti, cati ani ai si de unde esti?

-Georgian/13/Vaslui ( orasu' violatorilor)

3.Ai vreo pasiune?Daca da, care este aceea?

-PC-urile. IT-ul , mai bine zis.

4.Ai frati sau surori? Cum te intelegi cu acestia? Dar cu parintii?

-Am un frate. Are 10 ani si ma enerveaza la culme. ~x( Parintii ... ne certam ca stau prea mult la PC, chiar am o problema cu asta , imi place sa stau in casa.

5.Ok, ai prieteni, presupun. Cu ei cum te intelegi?

-Bine , doar ca nu ma inteleg mereu cu ei , ei sunt mai nebunatici asa , eu sunt mai retras.

-De ce? Nu prea iti place sa te distrezi? Sau cel putin , nu asa cum o fac ei?

-Nu de asta , stau mult pe laptop,dar nici nu prea ai cu cine ... Ei sunt diferiti. Nu cred ca sunt oameni asa ca mine prin orasul meu , cu care sa ma inteleg.

6. Sa inteleg ca tehnologia iti afecteaza viata sociala.Cat ai putea sta cel mai mult fara laptop/PC/telefon?

- Nu mult. :)) Cred ca as muri 2 zile fara net. :))

7. Practici sau ai practicat vreun sport? Daca da , care este acela?

-Sport ... Joc fotbal cand mai ies in parc cu prietenii , cam o data , de doua ori , sau chiar trei ori pe saptamana. Faza e ca eu stau si departe de centrul orasului, deci nu prea sunt copii de varsta mea pe aici.

8.Care este lucrul pe care il admiri cel mai mult la tine insuti?

-Nu m-am gandit la asta , nu stiu , nu-mi vine nimic in cap. :-?? Sunt modest , nu ca altii , huaa. :)):P

10.Exista vreun compliment care ti se potriveste cel mai bine?

-Nu ca m-as lauda , singurele lucruri pe care le aud la scoala despre mine sunt ,,istet,destept etc.'' si m-am saturat sa tot aud astea , vreau sa aud si altele. :) Sa nu ma credeti, nu imi pasa.

11.Ca tot ai adus vorba de scoala, daca imi spui ca esti laudat , sigur te descurci bine , dar care este materia ta favorita?

-Pauza =))

-Pe langa pauza?

-Sport ca e cel mai usor, sau religie ca stau degeaba. :)):P

12.Exista vreun profesor pe care il apreciezi cel mai mult?

-Nu, totusi am un blacklist cu profesorii mei , mai exact cei de fizica, istorie... :P

13.Ce nu iti place sa ti se spuna? Ce nu prea vrei sa auzi?

-Nu stiu , nu ma deranjeaza parerea celorlalti. Sa creada ce vor , eu imi traiesc viata. :)

14.Crezi in Dumnezeu? Daca da , carei religii apartii? Sau esti ateu?

-Da, normal, is crestin-ortodox.

-Mergi des la biserica, sau preferi sa stai la PC?

-Sincer , nu ma mai duc la biserica asa des ... Cand eram mai mic , cam anul trecut ma duceam in fiecare Duminica cu un prieten , care este fiu de preot ... E drumul plin de caini , iar restul bisericilor sunt prea departe.

15.Care gen de filme il urmaresti cel mai des?

-Comedie , imi place sa pocnesc de ras. :)) Daca nu , actiune , imi place suspansul. Serialele ... :))

-Ai vreun actor preferat?

-Nu, pentru ca nu m-am gandit pana acum la niciunul. Nu-i compar ca n-are rost.

16.Este un loc pe care ai dori foarte mult sa il vizitezi? Daca da , care este acela si de ce?

-Marea. Nu am fost niciodata si as vrea sa invat sa inot.Imi place foarte mult apa. As mai vrea sa vizitez Parisul , mi-as dori sa merg acolo cand voi fi adult si voi avea o familie , in vizita , desigur. :P

17.Ai luat vreodata bataie de la cineva? Cand si de ce?.

-Bataie?!Doar in joaca de la prieteni. :)) Ne batem si noi asa , cand ne suparam si nu ne convine ceva... ca baietii. :P

18.Ai lovit vreodata un copil mai mic ca tine?

-Unul singur care si-o merita grav. Desigur, nu chiar asa de tare.

-Ce ti-a facut de ai reactionat asa?

-Prefer sa nu vorbesc prea mult despre asta. Pot spune doar ca se credea prea smecher , se lua de fratemiu mereu. :|

19.Ce meserie ai dori sa practici pe viitor?

-IT-ist.Altceva nu m-am gandit. Sunt genul care nu se gandeste de dinainte la absolut tot,astept sa vad ce anume imi da viata.

20.Ai plans vreodata din cauza cuiva?

-Nu prea , doar din cauza familiei, uneori. Probleme familiale , mna. :|

21. Ce te sperie cel mai tare?

-Sa fiu intr-o situatie din care sa nu pot iesi si sa trebuiasca sa suport consecintele la un moment dat ... Mai ales cand consecintele sunt grave. :(

-Si ti s-a intamplat vreodata chestia asta? Sa fii intr-o situatie dificila si sa nu stii cum sa iesi?

-Chiar mi s-a intamplat , insa nu imi amintesc chiar acum una asa deosebita.

22.Ai vreun talent?

-Nu stiu , dar invat totul repede.

23.Ok, asta a fost tot? Doresti sa transmiti ceva pentru final celor care citesc acest interviu ?

- 'Na seara/Neata/Buna ziua ( Orice ar fi :)) ) Sper sa va impliniti toate visurile.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stie Clau ce intrebari sa puna :) Iti meriti gradul .. sper ca vei ramane cu el mult timp. Succes .. la cautat "vedete" :)) E spam la mesajele ei, cred..

Asa Ilusion, apara familia =))

Partajează acest post

Link spre post

Bravo , nu m-ai facut de ras =)). Good Job :P

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.