Sari la conținut

Recommended Posts

O fi picat si nu are cine sa-l redeschida. Mai bine un owner bun decat 10 inactivi. Se vede ca nu-si da interesul nici macar unul.

Daca il inchideau anuntau si ei pe forum.. asa ar fi normal. Acum 2 zile am fost 4 pe server, a iesit 1, au intrat alti 2, a mai iesit 1, a intrat altul.

Le-am bagat ce mape au vrut,  i-am ajutat cu ce am putut, au zis ca mai intra.. asa aduci playeri pe server.. 

Sa nu mai zic ca era ceasul 21:00+ la mine si 23:00+ la ei.. Am uitat sa zic ca sunt in UK si ma gasiti seara de la ora 22:00 la voi =))

In unele zile sunt disponibil toata ziua, ca azi de exemplu. 

Ma gasiti pe server daca e redeschis, sau pe wapp: +44 07365239602

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta se întâmplă când sunt eu plecat. 

Da, avem probleme cu hostul. Vor fi rezolvate până diseară, asta nu înseamnă că s-a închis. Am fost plecat și nu am mai avut când să achit pentru că nu puteam să trimit din afară mesaj cu plata pentru host că îmi lua x3 mai mult. 

Se rezolva, îmi cer mii de scuze pentru inactivitate, am fost foarte ocupat. Am vorbit deja cu băieții de la tni, vor face măsurile de care avem nevoie și server-ul va fi din nou online.

Partajează acest post

Link spre post

Cum am zis.. '' mai bine unul, dar bun '' 

Vreti playeri pe server ? Vreti sa intrati pe server si sa nu vedeti intr-una 0/24 ? 

Dati-va putin interesul si se rezolva.

Daca am fi mai multi nu ar mai fi nevoie sa-si bata capul unul singur, 2 sau 3. Dar uite ca e un singur owner care incearca sa faca ceva dar nu are suficient timp. De asta zic, daca erau mai multi, era mai bine. Eu ma bag daca vad ca isi dau si altii interesul.. vor sa faca ceva :)

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum