Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Sign in to follow this  
MagicX

[Interviu] #53 Alex

Recommended Posts

Spor la citit :)

MagicX: Salut, îmi poți acorda un interviu?

Alex: Salut, desigur.

MagicX: Păi, zic să începem, e ok?

Alex: Da.

MagicX: Bănuiesc că toți știu deja numele și vârsta ta.

Alex: Da, așa cred și eu :))

MagicX: De unde ești?

Alex: Giurgiu

MagicX: Am auzit că te muți în București în curând, e adevărat?

Alex: Da, cel târziu săptămâna viitoare mă voi muta acolo.

MagicX: Ai vre-un motiv întemeiat?

Alex: Nu neapărat, am vrut să fac mișcarea asta de multă vreme dar nu prea am avut chef de schimbări majore în viața mea, acum este ok. + Că am și facultatea acolo și îmi este mult mai ușor.

MagicX: Înțeleg. Facultate deci, ești adeptul restanțelor?

Alex: Spre apărarea mea, până acum nu am avut restanțe :)) Dar nu e timpul pierdut. Never say never.

MagicX: Cu dragostea cum stai?

Alex: Păi am avut recent o perioadă în care am stat prost, m-am despărțit de o fată cu care am stat multă vreme...acum e ok, vorbesc cu o veche prietenă și cred că se va ajunge la o relație.

MagicX: Și dacă te vei muta în București cum vei putea sta lângă ea?

Alex: Păi ea e din București :))

MagicX: A, e ok atunci.

MagicX: Să înțeleg că nu mai ești cu Miki, fata pe care o tot pomenește Yusaku, nu?

Alex: Nu

MagicX: Ne poți spune motivul?

Alex: ...nu prea, să spunem doar..nepotrivire de caracter.

MagicX: E ok și asa decât deloc :))

MagicX: Ce părere ai despre Syko, noul administrator?

Alex: Syko este un vechi admin de pe CS, întotdeauna am avut o părere bună despre el și cred că el este omul potrivit pentru funcția asta. Cu siguranță nu va dezamăgi.

MagicX: Îl vei susține la nevoie?

Alex: Bineînțeles, e normal să ne ajutăm între noi cu toții, suntem o comunitate, o familie.

MagicX: Crezi că îmi va acorda un interviu? E rău?

Alex: Cred că dacă îl rogi, cu siguranță își va face timp, și nu, nu e rău, este chiar o persoană foarte calmă.

MagicX: Ai ceva proiecte pentru comunitate?

Alex: Da, momentan lucrez la ceva pentru unul dintre serverele comunității, veți vedea voi, restul apar pe parcurs, cum au apărut întotdeauna.

MagicX: Îți place ceea ce faci în comunitate?

Alex: Bineînțeles.

MagicX: Ești obișnuit să ajuți lumea sau? :))

Alex: Nu neapărat, dar cum am spus, suntem o comunitate, ajut pe orcine îmi cere și bineînțeles dacă pot și am știu.

MagicX: Te consideri un om realizat în viață?

Alex: Momentan, pot spune că da.

MagicX: Crezi că e loc de mai bine?

Alex: Întotdeauna există loc de mai bine.

MagicX: E mai ok burlac?

Alex: Nu.

MagicX: De ce te cerți cu Yusaku uneori?

Alex: Nu mă cert cu el, Yusaku îmi e un fel de frate geamăn malefic =)) cum este și claw, doar că el nu e malefic.

MagicX: Ce părere ai despre Alex WUTANG?

Alex: Băiețaș cu gusturi proaste la muzică...adică toți știm că DOC e peste Ombladon =)) Glumesc, e un om de nota 20, mereu acolo când ai nevoie de el.

MagicX: Ghev?

Alex: Fratele de cruce pe care nu l-am avut.

MagicX: Claw?

Alex: Nu cred că am cuvinte să descriu, îmi e ca un frate de mamă, ne ajutăm de fiecare dată, e un om care știe ce vrea în viață și a câștigat respectul meu.

MagicX: 2peu?

Alex: Om de treabă, are niște vecine au mamă.

MagicX: SonicX?

Alex: Marian, cred că doar o singură dată a intrat pe forum, e un om de treabă.

MagicX: Nu era astăzi on?

Alex: Nu era el, era ori Audy ori Mr2Peu.

MagicX: Eu?

Alex: Tu ești un băiat de treabă și foarte săritor, ai multe de învățat dar îmi place că ești descurcăreț și ambițios.

MagicX: A, ok :)) Suntem pe final, ai să le spui ceva membrilor comunității?

Alex: Să fiți cu minte, nu cuminți! Baftă multă, sper să ajungeți în viață ceea ce vă doriți!

unde-i corina .... pai ce facem ma .... eu ma gandeam ca ceva detalii picante despre vrabiuta, delea delea .... apai no, astea le stiam 8-| ... incearca sa pui mai multe intrebari, acum la modul serios, sunt cam "sarace" cele 2 interviuri, nu doar asta ( in care nu ai "bagat-o" pe corina ) ...gata ... ca iar il innebunim pe melodrama :))

melodrama: ai buton de STOP ?

Ce-i ba asta...e slab interviul

Sunt la inceput. Deci fără chesti de-asta.

ideea e ca inainte de un interviu, cand te hotarasti sa ii iei cuiva interviul ... deschide un wordpad ( ca e mai ieftin) si pune acolo ...nu stiu ... 40 de intrebari .... insa , nu le folosesti pe toate in interviul ala ... folosesti sa zicem .... 16, hai maxim 20 .... insa intrebari care sa necesite un raspuns mai complex decat da, nu, nu stiu, nu cred :-??

citeste celelalte interviuri, vezi structura si ... what a hell ... inspira-te :)))

hai bafta in continuare

Încearcă să pui întrebări mai complexe. Dacă nu ești spontan, gândește-te dinainte. Scoate ceva din toate răspunsurile date, dezvoltă tu, dacă un adurnit ( Alex ), nu știe să dezvolte...

ceea ce imi place la tine este ca ai ramas la fel, si functia pe care o detii in momentul de fata nu te-a facut "deosebit" fata de restul. pentru mine ramai original mereu.

frumos interviu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About Us

Fioriginal.Ro Gaming community

© FiOriginal.ro

Important Links

Rules

Important Links

Making a comeback
  • Create New...