Jump to content
Sign in to follow this  
Yusaku

[Informații utile] CEG Tehnology

Recommended Posts

salut .... desi imi e aiurea sa spun :)) .... fiind distras pe un alt plan, mi-am furat-o acum 3 zile .... BT ( British Telecommunications - Isp-ul meu) mi-a blocat rarbg.com -> tracker semi privat de torrente .... marea mea nelamurire a fost, cum dracu m-au gasit .... insa ...fiind cu capul in nori, am calcat stramb .... acum 6 zile, aveam w7 instalat si bitdefender total security 2014.... de fiecare data cand descarcam ceva, imi urla antivirusul cum ca a blocat o tentativa de scanare a porturile ( dotistu stie ca era pe burta cand i-am aratat dovada :)) ).... never the less.... acum 6 zile mi-am reinstalat sistemul si fiind cu gandul in alta parte, am uitat de piticii din londra, astfel am descarcat call of duty advanced warfare de pe rarbg.... ok .... pana acum toate bune si frumoase ... pana acum 3 zile cand am cautat un software pe acelasi site.... si ce sa vad .... minune .... eroare ->This website is blocked ....aceeasi eroare imi da si la tpb, sialte trackere cu bulina rosie ... deci din start am stiut ca m-au mirosit .... insa nu stiam cum .... pana aseara cand mi-am dat seama ca sunt vulnerabil la porturi .... infine .... prima solutie.... mi-am bagat antivir .... insa acum apar in baza lor de date .... bineinteles .... portul la utorrent este 8080 ... ca sa nu dau de banuit chiar asa rau

insa .... am vazut ceva interesant

CEG Tehnology ..... ochii din umbra

va las pe voi sa vizionati video-ul ....la inceput am crezut ca e o gluma, insa ... corporatia exista .... le-am trimis email de curiozitate si cel mai mic serviciu costa 2000 lire sterline ...

asta este website-ul => http://cegtek.com/

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...