Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
FiNNNuTzu^^

[PS] [Inactiv] [Design] Apollyon

Recommended Posts

Hmmm... nu prea imi plac colturile , textul e cam urat si punctuletele alea rosii sunt de la stock ? nu sunt prea bine integrate..

Guest Anonymous

Hmm... punctuletele acelea nu prea dau bine la avatar... dar imi place ca ai adaugat diferite culori si textul este destul de frumos , mie imi place, bravo..

mda. avataru si semnatura ta sunt facute de tine daca da. bagale alte efecte si alt text arata naspa

< pareri avatar actual

Guest Anonymous

Dacă puneai o culoare ca de ex: rosu inchis la text, ieşea mai bine şi bine înţeles dacă scoteai şi strokeul..

Imaginea arată binişor, dar textul e nasol..

daca scoteam stroke nu se intelegea textul.

textul e facut cu cliping mask poate ai auzit

ms de parere o sa tin cont daca viitoare

ms ..

Nush cum le vedeti voi eu lucrez de 2 ani in ps dar pe comunitatea unde moderez cateva servere nu aud chestii dastea voi le priviti altfel v-ai obisnuit cu alte feluri de avatare mai "vechi" :)

ancaaa.png

Guest

Sa nu intelegi gresit ca esti urat / prost. Doamne fereste. Parca arata altfel. Inca un sfat ? Daca iti tot place brushul poti pune o mica tentă de brush pe.text pentru a-i da un aer misterios. Acum depinde si de stoc. Spre exemplu refă imaginea de la battle (cu speed fraier) dar nu pune brush , eventual cum ti.am spus putin pe text , dar sa nu fie excesiv

Tipic tie - adica tu folosesti metoda asta

Guest
This topic is now closed to further replies.

About Us

Fioriginal.Ro Gaming community

© FiOriginal.ro

Important Links

Rules

Important Links

Making a comeback
  • Create New...