Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Sign in to follow this  
GlibZ#

[Film] [Horror] Curse of Chucky (2013)

Recommended Posts

Curse of Chucky

curse-of-chucky-863282l.png

Gen film: Actiune, Horror, Thriller

Cu: Brad Dourif, Brennan Elliott

Durata: 97 minute

Nica, o tânără invalidă din naştere, se reuneşte cu sora ei, Barb, şi cu soţul acesteia din urmă, Ian, pentru înmormântarea mamei lor. Împreună cu Barb şi cu Ian apare şi Alice, fetiţa lor de 5 ani. Atunci când Nica primeşte un colet ciudat-o păpuşă, cei din jur încep să moară, iar neînfricata Nica începe să bănuiască faptul că păpuşica e ceva mai mult decât pare la prima vedere.

Poze:

curse-of-chucky-476790l-imagine.jpg

curse-of-chucky-414207l-imagine.jpg

Acum doua seri l-am vazut, sa zicem ca de dragul seriei, desi precedentele nu sunt o capodopera in genul asta, cel de fata cam lasa de dorit, m-as fi asteptat cu timpul sa evolueze seria, dimpotriva.

Acum doua seri l-am vazut, sa zicem ca de dragul seriei, desi precedentele nu sunt o capodopera in genul asta, cel de fata cam lasa de dorit, m-as fi asteptat cu timpul sa evolueze seria, dimpotriva.

Acum 10 minute l-am vazut si ai dreptate.

Seria Chucky a avut succes datorita idei ca o papusa sa omoare niste oameni. Chiar ma asteptam la ceva mai interesant. Efectele sunt cam nereusite, adica ma candesc la filmul Ted in care acel urs parea real. Povestea filmului este ok pana la partea cand ala isi ia sufletul si il baga in corpul unei papusi; mi se pare cam penibil.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About Us

Fioriginal.Ro Gaming community

© FiOriginal.ro

Important Links

Rules

Important Links

Making a comeback
  • Create New...