Sari la conținut
Audy

Cerere logo forum

Recommended Posts

Voua va place logo-ul actual al forumului ? Nu cred ca sunt eu prea pretentios, dar daca as fi designer pe un forum cu logo-ul asta m-as simti jignit. Nu ne mobilizam si noi sa facem un logo mai frumos ? Eu nu ma pricep la photoshop si oricum nu am fost niciodata bun la partea de creativitate, mereu am avut note mai mari la matematica decat la romana, dar de la voi am pretentii...voi aveti simtul artistic, puneti-l la treaba.

Lasand gluma la o parte, n-ar strica un logo pe care sa il si pastram, nu sa le schimbam la o luna. Nu trebuie neaparat sa aibe si scris, un logo cum este cel din stanga ar fi ideal, sa putem noi sa atasam la el scris, slogan si ce mai vrem noi. Pt cine nu intelege la ce ma refer, este vorba de octogonul ala in care scrie FGL in poza atasata. Asteptam mai multe propuneri, nu va limitati la una singura de persoana si o v-om alege pe cea mai buna.

dm-3137548028215.png

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De acord cu alexeru, cea lautata de mine pe postul lui mi se pare geniala, si merge pe o tema intunecata ca asta. Iar daca nu e destul de intunecata, o mai intunecam noi putin :P

Partajează acest post

Link spre post
Logo-ul care este acum este facut de k0pilashu , intr-o zi i-am trimis pe mess mai multe logo-uri dar nu ia placut

di-1513753633907.png

di-9137536373111.png

si no avatar : di-013749085508.png

Logo-ul facut de CLAW ar veni perfect :)

Movul ala nu se prea potribeste la tema asta :)

Poti incerca si alte texturi? Si daca doresti si te rugam noi cat de frmos putem, scoate movul ala...un albastru deschis mergea...ceva care sa se potriveasca cu tema.

Partajează acest post

Link spre post
Logo-ul care este acum este facut de k0pilashu , intr-o zi i-am trimis pe mess mai multe logo-uri dar nu ia placut

di-1513753633907.png

di-9137536373111.png

si no avatar : di-013749085508.png

Logo-ul facut de CLAW ar veni perfect :)

Movul ala nu se prea potribeste la tema asta :)

Poti incerca si alte texturi? Si daca doresti si te rugam noi cat de frmos putem, scoate movul ala...un albastru deschis mergea...ceva care sa se potriveasca cu tema.

?di=213755162330

Partajează acest post

Link spre post

OFF : Știi , zici că copia nu are valoare , dar puteai măcar să faci tu acel icon. Sunt mai mult ca sigur că l-ai găsit tu pe internet , la fel și cu restul și ai pus textul tău .

În plus e redimensioant prost , nu se ptoriveste cu glow , ai scris odata fioriginal.ro si odata fg , iar g-ul care iese nu se potriveste .

De asemenea copia nu are valoare e scris prea mare , si noi nu avem tema albastra ci verde :)

ON : InJ1MaY.png

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.