Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Sign in to follow this  
FloriN.GFX

[PS] [Inactiv] [Portofoliu] Florin

Recommended Posts

Cand am vazut primele postari cu acele imagini imi venea sa dau "x" la pagina dar cand am dat la pagina 29 "Wow"

E de inteles, nimeni nu sa innascut invatat. Te pricepi la sig-uri, lucrezi destul de bine cu smudge si de asemenea cu manipularile, cat despre temele c4d... binisor dar unele sunt dezamagitoare.

Nu mi se par creatiile tale. Mai ales semnaturile verticale. Se vede clar ca dupa cate-un wow de semnatura pui cate un cacat de imagine cu smudge si porcarii de zici ca ai revenit la stadiul de amator.

Eu zic ca faci r.i.p la greu.

Nu mi se par creatiile tale. Mai ales semnaturile verticale. Se vede clar ca dupa cate-un wow de semnatura pui cate un cacat de imagine cu smudge si porcarii de zici ca ai revenit la stadiul de amator.

:))

:)) El se mai plictiseste , si pune din alea :))dar iti zic eu 100% ca le face el :*

Is ripper no?

Inainte : Untitled_1flo.gifUntitled_1123.gif

Dupa : smudge_by_floringfx-d72srst.pngabstract_smudge_by_floringfx-d75plah.png

Progresul este uimitor , felicitari , ai evoluat foarte mult , acum ai creatii bunicele , insa continua sa creezi , textul este inca slabut , la fel si unele efecte si texturi , smudge-ul e frumos , mai fa creatii cu smduge sau c4d-uri ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About Us

Fioriginal.Ro Gaming community

© FiOriginal.ro

Important Links

Rules

Important Links

Making a comeback
  • Create New...