Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up

All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. Update 7.0 - adaugare hp si ap pe kill normal, pe hs, pe kill cu lama, pe hs cu lama + cvaruri - adaugare bullet damage + cvar - adaugare model vip + cvar - optimizare cod - rezolvare bug la hp (gasit de Venom) - meniul poate fi folosit o data pe runda
  3. Yesterday
  4. Placa Radeon rx 580 Armor OC cu pret a 1082 lei .Aceasta placa poate rula cele mai noi jocuri . Daca contine un build potrivit . Procesor grafic Ellesmere GPU Boost clock 1366 MHz Data lansarii chipset 18.04.2017 Versiune Pixel Shader 5.0 Versiune Vertex Shader 5.0 Pixel Fill Rate 44160 MPixels/sec Texture Fill Rate 198720 MTexels/sec Texture Units 144 Raster Operators 32 Numar de tranzistoare 6200 milioane Stream Processors 2304 Memorie Tip memorie GDDR5 Dimensiune memorie 8 GB BUS memorie 256 bit Frecventa memorie efectiva 8000 MHz Latime banda maxima 256 GB/sec 3D API Suport DirectX 12.1 Suport OpenGL 4.5 Suport Vulkan Da Suport FreeSync Da VR Ready Da Porturi DVI 1 HDMI 2 Display port 2 Racire Sistem racire Activ Dimensiune racire Dual slot Tip racire Aer Altele RAMDAC 400 MHz HDCP Ready Da Tehnologii AMD Virtual Super Resolution (VSR) acceleration AMD Free-Sync Technology AMD XDMA CrossFire Technology AMD Liquid VR support AMD Cutting-edge integrated display support Alimentare separata 1x 8-pin PCI-E Dimensiuni 269 x 125 x 38 Sunt ratat
  5. ...ajuta cu ce? Fii mai explicit! Sunt deja destui moderatori globali care se ocupa de amenajarea forumului. Ma rog, nu toti, dar despre asta vorbim peste ceva timp. Cum am spus mai sus, ar fi de mare ajutor sa ne ajutati cu activitate pe serverele de cs, in special cs.fioriginal care se bucura luna asta de boost. In momentul de fata, e a doua cea mai buna modalitate de a ne repopula dupa reclamele platite care vor mai avea de asteptat. Adrian, avand in vedere ca ceilalti au primit, practic, gratuit acel grad, ar fi necesar sa incercam sa ii ajutam pe toti sa isi gaseasca ceva de ajutor aici pe forum, dar intr-un mod mai ambiental. Daca ma intrebi pe mine, multi nu isi merita gradul, asa ca nu e pe merit aici. Daca nu ajuta, stim ce e de facut.
  6. Va rog eu, dati reply cei cu mc sa va huiduim! 😂 Glumesc Totusi, mcflurry ala e singurul lucru care merge bine de la mc.
  7. Salut! Datorită faptului că serverul a avut niste probleme majore din cauza unor bug-uri ce nu puteau fii depistate ce duceau la picarea serverului zii de zii, asa ca am hotărât sa schimbăm modul de joc al serverului si schimbarea interfeței site-ului arena.mt2.ro. Modul va fii PVP Classic! Cand serverul va fii ON, voi anunța printr-un nou topic! Mulțumesc pentru atentie, voi lasa topicul deschis pentru pareri despre noul mod ce va fii pe server!
  8. Pana pe data de 16.08.2019 ora 23:30 sv va fi in mentenanta . Se poate sa isi revina si mai repede .
  9. Last week
  10. KFC - Piept de pui picant cu sos de usturoi .
  11. Kfc , puiul ala cu cartofii aia blana
  12. KFC multe aripioare cartofele , si fanta la Mc inca nu am fost )
  13. KFC, doar o galeata de aripioare si o cola mare
  14. Precizeaza ca trebuie sa ai ReHLDS ca sa mearga ReAPI si ReUnion
  15. Titlu : [JB] Cerere slot "nume sv" Nick sv : Ore jucate : https://www.gametracker.com/server_info/145.239.116.18:27015/ Steam : on/off
  16. Informaţii, cerinţe Daca se schimba ip-ul, se va schimba automat si bannerul de pe forum, iar daca se schimba dns-ul, se va schimba automat si numele categoriei. Modificarea DNS-ului se face o singura data pe luna. Solicitarea de modificare a IP-ul/DNS-ul poate fi facuta DOAR DE CATRE OWNER-UL PRINCIPAL (cel care a facut cererea pentru DNS). Model - Schimbare DNS DNS vechi: DNS nou: Model - Schimbare IP Server: IP vechi: IP nou: Link GT:
  17. Hai sa te vad, sunt destui MG, alege o categorie unde sa moderezi, daca esti bun ca designer, poti fi si designer sau iti poti alege o categorie, dar mai intai sa te vad cu activitatea si apoi si gradul, momentan nu mai ai activitate de cateva luni, vei avea un grad, dar sa te vad cum te descurci pe forum, o sa ti l bag cand cred ca meriți, sfatul meu activeaza la categoria unde vr sa ai moderator.
  18. Pot ajuta , sunt sigur ca imi cunoaste-ti personalitatea :)) , in plus am timp liber destul
  1. Load more activity

About Us

Fioriginal.Ro Gaming community

© FiOriginal.ro

Important Links

Rules

Important Links

Making a comeback
  • Create New...