! REGULAMENTUL FORUMULUI (LAST UPDATE: 2016, AUGUST 29)
STAFF-UL COMUNITATII SI UNDE MODEREAZA ACESTA (LAST UPDATE: 2016, SEPTEMBRIE 21) 

! Comunitatea FioriGinaL.Ro cauta designeri activi cu experienta : CLICK PENTRU MAI MULTE INFORMATII
! Comunitatea cauta moderatori activi pentru categoriile libere : CLICK PENTRU CERERE

! DNS-uri cu domenii noi : CLICK PENTRU MAI MULTE INFORMATII

Sign in to follow this  
Followers 0
vlLadDy

Download NVIDIA E4 Counter-Strike

70 posts in this topic

Edit Yusaku: Linkuri Compromise .... cum am zis ... revino cu un client curat sau pa

nu-mi plac modelele , m-am jucat pe un sv de dr si se misca bine + ca am fps bun 100 mereu .

Sper ca nu e si asta la fel de praf ca nVidia v3 facut tot de tine... cu care nu se poate juca deathrun sau hns... mai e si for hns :))

Mi-a placut foarte mult nVidia v3 . Sper ca ai scos reclamele acelea stupide cu "Download CS nVidia v3" etc. Il incerc imediat.

De ce ai mai pus cfg-ul ala deathrun daca te opreste mereu cand faci bhop si te invarti ...se duce cu spatele.... ramane blocat :|

Error chestia aia e o setare "sv_airaccelerate 9999" .. dupa ce bagi asta in consola faci bhop calumea

Cred ca este necesar sv_airaccelerate 100.

De ce ai mai pus cfg-ul ala deathrun daca te opreste mereu cand faci bhop si te invarti ...se duce cu spatele.... ramane blocat :|

problema e de la server nu de la cfg .

Imi place la nebunie cum se vede cand esti mort si te uiti pe altul , echipele de sus si jos cum e taiat , modelele sunt ok , wadul de la d2 imi place

Felicitari :)

Cele mai slabe cs-uri sunt nVidia v3 si e4 clar...si nu e de la sv , pe toate serverele merge la fel , pe orice sv de hns as intra e tot aceeasi treaba... :|

Cele mai slabe cs-uri sunt nVidia v3 si e4 clar...si nu e de la sv , pe toate serverele merge la fel , pe orice sv de hns as intra e tot aceeasi treaba... :|

Asa e cand esti valver :P

Asa e cand esti valver :P

=))) taci ma error ca e reuist daca nu-ti place nu comenta

Destul de frumos

de unde stii? dai commenturi la toate cs-urile ca sa faci posturi , nici nu l-ai incercat ..

Le am pe amandoua in pc frate si joc pe v3 dar de cand le-am luat m-am lasat de hns ... chair si de dr...

Error, el se referea la blondux. Cat despre cs, arata bine in poze si as vrea sa il incerc

Super...E4 este cu mult mai bun ca V3

E un cs Frumos !! Aveam longhorn 2012 dar acum joc cu asta !

este foarte bun cs pacat ca nu stie sa il aprecieze Buti

baieti nu imi apare new game find server stiti voi la ce ma refer uitati aici un snapshot

snapshot0001eq.png

Va rog frumos ajutatima :(( uitati se vede foarte clar in imagine ca nu imi apare find server new game etc.

Am jocul si sunt foarte multumit de el,mie-mi merge nu stiu ce aveti voi :))

La fel mi se vedea si mie dupa ce am folosit aplicatia de "optimizare" cu care vine jocul. Am dat restore si totul a revenit la normal.

Frumos l-am downloadat si eu acum 2 zile si e fain :x mai joc pe el din cand in cand

Eu nu vad nimic interesant la modelul asta.. :-??

Mai bine luati un dela simplu..are mai putin..

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0