Sari la conținut
AirRfaNs

[Acceptat] [Cerere DNS] Dr.FioriGinal.Ro

Recommended Posts

# DNS DORIT:DR.FIORIGINAL.RO
# IP:195.178.103.45
# PORT:27015
# SLOTURI:32 
# HOST:BTS Telecom
# TIPUL JOCULUI:cs 1.6
# MODUL SERVERULUI:Deathrun
# VECHIME SERVER:Doar ce l-am deschis, dar este exact ca cel vechi, multumiri lui luxor pentru asta din partea mea.
# MEDIA PLAYERILOR PE ZI:Doar ce  l-am deschis, plus ca este greu sa populezi un sv fara dns in ziua de azi.
# LINK GAMETRACKER: https://www.gametracker.com/server_info/195.178.103.45:27015/
# OWNERI SERVER (link catre profilul de pe forum):Doar eu http://fioriginal.ro/forum/profile/7097-airrfans/
# CE SUBFORUMURI VREI LA CATEGORIE:Regulament ; Clanuri; Anunturi; Cereri; Discutii Libere; Admins ony; Propuneri.
# AI CITIT SI INDEPLINESTI CONDITIILE? (conditiile trebuie citite obligatoriu, dar in caz ca nu sunt citite si cererea este respinsa/serverul este exclus din comunitate, inainte sa cereti explicatii, primul lucru care trebuie sa il faceti e sa va duceti sa cititi CONDITIILE): Eu zic ca da

kifqzwX.png Informatii despre mine:           

- Varsta, localitate, ocupatie si o scurta descriere. Nu ne intereseaza istoricul de la nastere, ci cateva cuvinte despre cine esti tu.
Raspuns: Ma numesc Bogdan. Am 22, locuiesc in Giurgiu/Viena , sunt sofer si o persoana care isi mai aduce aminte si de copilarie.

- Provenienta banilor pentru plata hostului. Nu suntem de la politie, dar vrem sa stim sigur ca aveti bani sa platiti si lunile urmatoare.
Raspuns: Nu e panica pentru plata hostului, lucrez in afara, diferenta mare de RO...

- O descriere cat mai completa a experientei in domeniul jocului pentru care doriti sa creati serverul. Vrem sa ne asiguram ca viitorii parteneri sunt capabili sa isi administreze serverul.
Raspuns: Am o experienta de vreo 3-4 ani, nu mai stiu exact. 

- Motivul pentru care vrei sa intrii cu serverul in comunitatea FioriGinaL.Ro si nu alta. De cand esti membru, de unde ai auzit de noi, parerea pe care ti-ai facut-o pana acum despre noi.
Raspuns: Sunt membru de ceva timp, iar de comunitate am auzit datorita deschiderii server-ului dr.fio, asta fiind acum ceva timp, iar in tot acest timp mi-am creat o parere destul de buna despre aceasta comunitate.

- Prin ce metode ai de gand sa populezi serverul.
Raspuns: Am mai avut server si cunosc ceva oameni, plus ca o sa incerc si cu niste boost-uri.

- Asteptari de la noi.
Raspuns: Pai promptitudine si sprijin cu ce se poate evident.

Multumesc anticipat.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.