Sari la conținut

Recommended Posts

Salut!

As dori si eu o catergorie la server-ul de CS cu numele "Wargods" la care sa poata accesa toti membrii. Categoria sa fie facuta sub categoria de "Cereri unban"

Info-ul de la categorie sa fie  "Aici se vor posta wargods-urile cerute de catre adminsitratori."

Editat de Venom

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu este o propunere unde se asteapta pareri ca sa raspunzi xdevil. Este o cerere.

Sebi, deocamdata nu voi face nimic. Te tin in asteptare. Nu este ok ideea cu wargods pe public, nu stiu cum de ti-a venit ideea (parerea mea). O sa vedem ce spune Alex daca e ok sau nu (asta in caz ca nu te-ai consultat cu el). Pana atunci vei astepta.

Edit: @Venom pe public nu va sta nimeni sa iti dea wargods. Intra multi care sa joace doar asa...multi "publicari" logic, multi care nu prea au ei habar de asa ceva. Si in loc ca serverul sa fie unul relaxant il transformi aiurea. De ce? Ca lene sa se faca demo? Este total aiurea sa ceri wg pe server public. Ei abia ar sta de poze sa le dea sa incarce etc crezi ca ar sta sa descarce un program pentru tine sa invete ce e ala cand ei intra sa se relaxeze? Nu e server mix sa ai pretentii la playeri. Aici intra unul si unul. Si sigur vor fi banati aiurea unii.

Gandeste-te bine.

Edit 2: ok. Vedem ce spune si Alex. Dar nu ban pt wg si atat. Ci sa faca demo si daca nu sunt siguri pe demo sa dea wg. Altfel sa fie sanctionafi daca baneaza pt neprezentare wg si nu mai au o dovada pe langa.

Partajează acest post

Link spre post

Pai am ales wargods pentru ca sunt multi playeri care folosesc anti screen sau alte tampenii care fac ca demo-ul sau pozele sa nu poata detecta/afisa ce coduri foloseste player-ul respectiv. Pe langa asta, am spus ca wg-urile se cer in cazuri "extreme". 

Astept decizia voastra. Mersi frumos!

Edit: @sea, sa ma fac puțin mai explicit. Eu am zis doar pentru cazurile extreme, nu obligatoriu musai la o faza sau in locul demo-ului. Doar ceea ce nu poate fi evident in demo sau poze. 

Edit2: @sea, am discutat fu Alex si am ajuns la o alta solutie mult mai benefica. Indrumarea ta a fost buna.

Editat de Venom

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum