Sari la conținut

Recommended Posts

Va salut!

Mi-am schimbat calculatorul si deatunci am probleme cu mousu in cs 1.6, adica la pistol nu-mi merge la fiecare clik si nu cred ca e din mous, mousu l-am verificat in alte programe si functioneaza bine, este vorba de un razer naga, am incercat si cu alte kituri de cs si se comporta la fel, am incercat si cu alte mous-uri,nu pot sa-mi dau seama de unde ar putea fi problema!

s-a m-ai batut cineva de asa ceva, ce parere aveti?

Multumesc!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aici este sectiunea de Probleme in PhotoShop.

Mutat la Probleme CS 1.6

Partajează acest post

Link spre post

Am inchis si razer sinapse si tot la fel, si nu e vorba nici de lag joc m-ai rar si prefer gg.original.ro ca server,pe toate se comporta la fel, am dezinstalat si driveru de la razer si am folosit alt mous si la fel, e o problema de soft dar nu reusesc sa o gasesc!

Partajează acest post

Link spre post

fa update la windows .... eu am avut o problema similara cu touchpad-ul de la laptop .... din cauza unui gandacel in w10, imi facea figuri, si dupa un update frumusel, si-a revenit .... incearca sa faci update si daca tot nu merge, poate un clean install 

Partajează acest post

Link spre post
La 11.03.2018 la 1:31, Yusaku a spus:

fa update la windows .... eu am avut o problema similara cu touchpad-ul de la laptop .... din cauza unui gandacel in w10, imi facea figuri, si dupa un update frumusel, si-a revenit .... incearca sa faci update si daca tot nu merge, poate un clean install 

Mersi !

De la windows era problema !

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum