Sari la conținut
Aligator

[CS] [Respins] [Cerere Level1] Aligator

Recommended Posts

Nick:Aligator

SteamID(daca ai):nu

Vârsta:32

Ore:200

Link Gametracker:https://www.gametracker.com/player/Aligator/89.40.233.54:27015/

Motiv:eliberarea serverului de codati

Experiența anterioară:4 ani

Regulament citit:20:08

Nume:Vlad

Nume admin :Aligator

Nume slot :Aligator

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, ziyech a spus:

Modelul de unde l-ai luat ?

Faza cu regulamentul citit ? :-s

Din cererile altora de pe cs, avand punctul din regulamentul csx-ului. :)

Ce grad ceri? 1 sau 2? Fii hotărât!

Momentan sunt contra. Ai mai fost aici si banai pe oricine prindeai pe motiv de wall. Daca ai mai capatat experienta in timp, poate imi schimb părerea.

Partajează acest post

Link spre post

eu unul sunt [contra.png]nu respecta nici modelul si nici activitate u are pe server dupa cum am vazut pe GTR

Partajează acest post

Link spre post

Pot sa spun ceva? 

Am tot vazut plangeri ba pe chat si pe pe server nu mai zic, cand mai intram la fel dadeam si eu de codati. E foarte frustrant 

Stiti situatia serverului...nu sunt admini si cei care sunt, abia intra. Nu zic sa fie non-stop, nu atac adminii. E bine sa aibe acolo accesele in caz ca mai intra si sunt admini buni, sa actioneze. 

Dar dati fratilor sansa si altora, mai ales acum cand e nevoie si vedeti cat a decazut serverul. Singurul care a fost obiectiv si realist de aici a fost Duke. Stiti ca activeaza si eu am vazut ca intra des, de cate ori intram el era on. Se va intampla sa greseasca? Asta e. Si voi ati gresit :P de multe ori si stiti bine. Macar sa i se dea sansa ca e nevoie de admini ACTIVI.

Raress, tu faci cum stii ca e bine..cum ai zis si tu:el macar activeaza. 

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.